HARLEY-DAVIDSON TALLINN kutsub sind LAHTISTE USTE päevale ja PROOVISÕIDULE – OPEN HOUSE MY17

Harley-Davidson Tallinna korraldab 17-18 septembril oma Punase tänava mootorratta esinduses lahtiste uste päevad ning kutsub sind avardama oma silmaringi ja proovisõidule uute 2017 aasta mudelitega. Lahtiste uste päeval esitlevad nad oma uut 2017 aasta Milwaukee-Eight mootorit, mis on uute touring mudelite südameks.

Tule proovisõidule ja tunneta võimsust, mida sa pole varem kogenud. Avasta ka uusimaid Harley Davidson motoriideid ning saa osa eelmiste kollektsioonide allahindlustest. Liigume koos edasi, hing täis armastust vabaduse ja avatud maanteede vastu. Proovisõiduks on kohapeal uuest 2017 aasta mudelivalikust Ultra Limited ja Street Glide.

FLHTK ULTRA LIMITED

Kui olete maksimalist, siis Ultra Limited on just teie jaoks. Alates uhiuuest võimsast Twin-Cooled Milwaukee-Eight 107 mootorist ja lõpetades soojendusega käepidemetega. Eksimatult äratuntav nahkhiire tiiva kujuline voolundi ja kaheosaline õhusuunaja vähendavad tuule mõju. Tipptasemel, puuteekraaniga BOOM!™ Box 6.5 GT info-, navigatsiooni- ja meelelahutussüsteem lubab nii juhil kui ka kaassõitjal sõidu ajal nautida iga oma lemmiklugu. Elektrooniline püsikiirushoidik, Brembo ühendatud Reflex-pidurid ja ABS, LED Daymaker-i kahe reflektoriga leedesituled, tipptasemel Tour-Pak-i pagasikast, kuhu mahuvad nii juhi kui ka kaassõitja kiivrid, pagasiraam ja ühe puudutusega avatavad sadulakotid kuuluvad standardvarustusse. Seega, sõiduelamus on kõike muud kui standardne.

2017 Harley-Davidson Ultra Limited

FLHXS STREET GLIDE SPECIAL

Harley-Davidson Street Glide Special on kui lakoonilise hotrodiliku tsikli kehastus. Selle disaini kopeeritakse sageli, kuid sellega võrdset pole senini loodud. Välimust toetab uhiuue Milwaukee-Eight™ 107 mootori võimas tõmme. Sõiduelamus on samuti võrreldamatu tänu uhiuuele vedrustusele ja Brembo ühendatud Reflex-piduritele. Erivarustusse kuulub tipptasemel, 6,5-tollise puuteekraaniga info- ja meelelahutussüsteem sisseehitatud GPS-iga ja BOOM! Box 6.5 GT helisüsteem, standardvarustusse kuuluvad ABS-pidurid, läikivmust sisemine voolundi ja selle toon-toonis kronstein. Mitte ükski tsikkel ei sarnane Street Glide Specialiga.

Harley-Davidson-Street-Glide-Discover-More

Kõik huvilised võivad juba täna hakata broneerima proovisõite nii OPEN HOUSE MY17 ajaks 17-18 kui Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamise ajaks 24 septembril Pärnus, saates broneeringu taotluse margus@harley-davidson.ee.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.