Renard Speed Shop läheb Londoni

Renard Speed Shop sai hiljuti kutse ühele suurimale Euroopa custom mootorrataste show’le Bike Shed 2017, mis toimub 26- 28 mail Londonis Tobacco Dock’il.

Kutse oli enam kui ootamatu. Bike Shed korraldajad leidsid meid ise, tänu fännide ja bloggerite kiidusõnadele meie rataste osas. Me ei eksponeeri oma rattaid suurelt ja sageli ainus võimalus neid oma silmaga näha on meie enda töökojas või poes. Aga nüüd siis London!

Teeme väljassõidust endale paraja seikluse – otsustasime kohale minna maad mööda, 3 meest kaubikus 3 päeva jutti. Teepeal külastame erinevaid sõpru-tuttavaid ning huvitavaid Mancave, et saada inspiratsiooni ja seda hiljem teiega Renard Speed Shopis jagada.

Bike Shed Londoni kohta

Selle aasta Bike Shed Londoni üritus, mis leiab aset Tobacco Dock’il, saab olema veel suurem kui eelnevatel aastatel. “Me lisame kutsetega elemendi, kus valime rattad välja ise, seega näete te veel rohkem unikaalseid ja kõrgkvaliteetseid rattaid. Paljud neist on ehitatud vaid show jaoks, kuid lisaks saab olema ka rohkelt esmaesitlusi, nii elukutselistelt ehitajatelt, tootjatelt kui ka garaažis nokitsejatelt” Ütlevad Bike Shed’i korraldajad.

Seal saab olema kõike, mis hoiab atmosfääri ajastutruu ja pineva. Rohkem muusikat ja meelelahutust, kui kunagi varem. Kohal on ka traditsiooniliseks muutunud barbershop, tattoo salong, viski ja sigari lounge, ning mõned üksikud poed hoolikalt valitud kaubaga. Loomulikult ka rohkelt suupisteid ja jooke, et hoida valik suur ja järjekorrad lühikesed.

Et saada rohkem informatsiooni külastage nende kodulehte http://thebikeshed.cc/bike-shed-london-2017/ ja jälgige neid Facebookis.

Kui sellel ajal Londonis ringi seikled, siis mine ja vaata kindlasti üritusele ning ela kaasa Eesti mootorratastele.