ETTEVAATUST – RAMBO vs TERMINAATOR

Seekordses filmiülistuses võtame ette kaks klassikut, mille kuulsust rivaalitseb vaid Chuck Norris. Igapäevases filmitööstuses võime kohata pikki ja tihtilugu dialoogirohkeid stseene, mille tulemuseks on käepigistus üheskoos vabandusega ning elulised lahkhelid leiavad oma viisakalt tsiviliseeritud lõppresultaadi. Järgnevad videod, kallid vaatajad, sellist kultuurinähtust ei väljenda!

Rambo

Silvester Stallone väisab seekordses videos looduskaunist USA’d, kus ei ole kindlasti puudust mahajäetud taludest ning metsikutest metsatukkadest, mille võsastik tundub olevat tihedam kui Amazonase vihmametsas sammal. Külma närvi ja meelekindlusega suudetakse aga antud lõiguga edastada üks väga tähtis mõte – mehed, ärge ronige 79′ Ford LTD II metsa, võtke parem krossikas ja paar sõpra ning nautige üheskoos looduse ahvatlevaid mõnusid!

Terminaator II

Tõeline maiuspala! Arnold tuntud ka nime all Rahulik Säga, naudib täiel rinnal oma Harley Davidsoniga ringituuritamist kui märkab õnnetut poisikest linnavahel krossikaga sõites. Mõeldud tehtud! Rahulik Säga proovib sõpra leida, et koos oma kaherattalistest mõnu tunda ent maksmata parkimistrahvide tõttu satuvad nad sekeldustesse kurja parkimiskontrolöriga. Mis edasi saab? (vihje: videost saab teada!)

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.