Motoringraja Balti 2016. a. meistrivõistluste esimene ja teine etapp sõidetakse auto24ring’l Pärnus 5. ja 6. juunil

Need võidusõidud on ka Eesti ja Läti meistrivõistluste etapid ja seetõttu võib oodata suure arvu paljudest riikidest sõitjate osalemist. Mootorrataste võidusõitjad Balti riikidest võitlevad tiitlite, auhindade ja au eest kuues erinevas klassis. Oodata on ka Soome võidusõitjate osalemist. Igas klassis (v.a. C klassis) peetakse kaks võidusõitu päevas ja seetõttu on kogu üritus algusest lõpuni katkematust põnevusest tuubil!

Lõunapausi ajal, kui sõitjad puhkavad hooldusalas avatakse ringraja peasirge mootorrataste kiirendusele. Jah, igaüks, kes soovib oma sarvilise sõbra pöörded punasesse ajada, saab võimaluse oma oskusi näidata kiirendusvõistlusel! Baikerid võistlevad paarides ja kiirem edeneb järgmisesse sõitu. Kuni lõpuks jääb alles vaid üks, kellele omistatakse kiirendusvõistluse võitja tiitel! Kiirendusvõistlusest saab rohkem teada siit.

Terve päeva vältel on avatud Moto Bazaar. Seal saab igaüks osta ja müüa erinevaid asju – uusi ja vanu mootorrattaid, mootorratta varuosi ja lisatarvikuid. Täpsem info Moto Bazaar kohta on siin.

Pealtvaatajatele maksab sissepääs ainult €5, seega ärge magage maha võimalust tunda mootorrataste võidusõidu kuuma! Kuna heas seltskonnas on alati parem meeleolu, siis ärge unustage ka sõpru kaasa kutsuda!

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.