MOOTORRATTUR SULLE AVATI UUS HONDA KESKUS

edf

Kevad trügib aknast ja uksest sisse ning sellega koos avas uksed uus Honda keskus Peetri külas. Keskus tegeleb Honda mototehnika, paadimootorite, jõuseadmete ning aiatehnika müügi ja hooldusega. Uus esindus asub kohe Tallinna piiril, aadressil Tuleviku tee 2 kaasaegses Honda standarditele vastavas müügi- ja teeninduskeskuses, kus on võimalik parimal viisil eksponeerida ja tutvustada Honda tooteid.

Uue keskuse juhataja Juss Laansoo sõnul on positiivne, et uus keskus Honda näol on spetsialiseerunud konkreetse kaubamärgi teenindamisele, sest nii võidab sellest klient, kes saab usaldada oma tehnika professionaalide hoolde. Uues teeninduskeskuses on võimalik teostada kõikide Honda MC, Power ja Marine toodete hooldus– ja garantiiremonti. Kasutusel on ainult keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja materjalid, mis järgivad Honda Corporation põhimõtteid üle maailma.

Salongi täidavad Honda värskeimad mudelid ning muidugi on võimalik soetada samast kohast endale ka vajalik varustus. Lisaks on keskuse teisel korrusel amortide seadistamise-hooldamise töökoda Smartshop RCD, mille taolist teist meie kandist ei leia. Smartshop RCD tegeleb nii võidusõiduautode kui mootorrataste amortisaatorite hoolduse ning personaalsete seadistuste ja ümberehitamisega. Lisaks ollakse maailma tipptootjate WP, KYB, Showa ja Öhlins ametlik partner Eestis.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.