KUTSUME KÕIKI MOOTORRATTUREID PÄRNUSSE PARAADILE JA PIDULIKULT HOOAEGA LÕPETAMA

Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine on traditsioon ja mootorratturite tähtsündmus, kus kogunevad kokku tuhanded mootorratturid ja kümned tuhanded mootorrattahuvilised. Päev algab kogunemisega Pärnus Laial tänaval ja Port Arturi parkimismaja katusel kuhu ehitame üles festivali ala, kus näitavad oma uusimaid mootorrattaid ja varustust erinevad mootorratta brändid, motopoed ja maaletoojad. Päev täis meelelahutust ja erinevaid atraktsioone. Esineb Karl-Kristjan Kingi oma bändiga, peame pidulikult kõned ja vaatame Biker24 Stunt-Teami MOTOTEATRIT ning toimub Eesti suurim mootorrataste paraad läbi Pärnu linna. Päeva lõpetab MOTOPIDU Wildcards MC klubimajas ja hoovis, kus astub üles ansambel Bombillaz ja DJ dou Hot n’ Handsome.

Pakume seekord taas natuke vaheldust ning tutvustame uut ja põnevat asukohta. Näitame uut ja põnevat motokaupa ning lahutame meelt ja püüame selle kahvatuks jäänud suve kuidagi viisakalt ära saata.

SUUR MOOTORRATASTE PARAAD

MOTOTPIDU WILDCARDS MC CLUBHOUSE

BOMBILLAZ

MEIE SOOVITAME

biker 24 stunt

Kutsume Sind osalema. Oled ettevõtja, organisaator, maaletooja, motoklubi, sündmuste korraldaja, motopood, edasimüüja, turismi- ja meelelahutusfirma jne. ning võid pakkuda huvi mootorratturitele või sobid meie sündmusele? Eksponaadi pind 1500m2 Port Arturi parkimismaja katusel. Paraadi koridori pikkus 1000m ja sellest reklaampinda 2000m. Lisaks eksponaadi ala, mis seekord asub Port Arturi parkimismaja katusel.

Vaata ka siia: FACEBOOK

Võta ühendust ja registreeri:
E-post: emha@mootorratturid.ee
Telefon: +372 56057730
Projektijuht: Ranto Lupp
Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine 2015
Rohkem infot: EMHL2015

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.