Kogupere motomess “Tallinn Motor Show” pakub nädalavahetuseks adrenaliini, ilusaid naisi ja magustoiduks mootorrattaid

Tallinn Motor Show toob rahvusvahelise mootorratta- ja ATV-de messi tagasi Eesti pealinna, Tallinna. 2016. “Juba sellel nädalavahetusel toome teieni adrenaliini, imeilusate mootorrataste, võimsate ATV-de ning loomulikult kaunite naistega” seisab infoks üleval messi kodulehel.

Põnevust jagub kuhjaga, kuna kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad toovad ühe katuse all välja oma parima mudelivaliku. Tallinn Motor Show on parim koht, kust hankida endale algavaks hooajaks uus mootorratas või täiendada varustust, see on suurepärane võimalus sõprade kohtumiseks, uute sidemete sõlmimiseks või oma mootorrattaseikluse alustamiseks.

Mootorrattamessi programm on mõlemal päeval kavandatud selliselt, et huvitavat vaatamist jagub nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele!

Võimalusi leidub ka erinevateks proovisõitudeks. Kõikidel huvilistel võimalus Eestis toodetud EXO Bike elektritsikleid spetsiaalsel rajal proovida. Lisaks esinevad samadel tsiklitel Eesti parimad stunt sõitjad, kes näitavad milleks EXO Bike’d võimelised on.

EXO-Neutrino-Black-side-view-2560x1707

Ja mis õige mess see ikka on, kui Harley Davidsoniga koju ei saa sõita. Harley-Davidson Tallinn loosib Tallinn Motor Show külastajate vahel välja mootorratta – Harley-Davidson FXDL 103 Low Rider.

Loosis osalemiseks tuleb 27.-28. veebruaril külastada Tallinn Motor Show ajal Harley-Davidsoni boksi, osta sealt loosipilet, märkida sellele oma andmed ja lasta loosikasti. Vaheloosimistelt läheb lõppvooru 30 piletit. Lõpploosimine toimub 28. veebruaril 2016 kell 17.00 Tallinn Motor Show’l.

HARLEY LOOSIRATAS MOTOR SHOW

Ducati uudiseks Tallinn Motor Show’l on XDiavel – ratas, mis kujutab endast kahe maailma ristandit: pikkade madala kiirusega retkede nautimiseks mõeldud cruiserit ning Ducatit, mida iseloomustavad hea Itaalia disain, kõrgetasemeline tehnika ja suur võimsus. X mudelinimes tähistabki seda, et ühte mootorrattasse on need kaks väga erinevat maailma suurepäraselt ja ilma kompromissideta ühendatud.

docati x

BMW toob Tallinn Motor Show’le välja mitmeid uudiseid, mis rõõmustavad nii matka, ümberehitamise kui ringrajahuvilisi.

Muu hulgas on põhjaliku uuenduskuuri läbi teinud matkakõlblikud tänavarattad F700GS ja F800GS.

Uues värvikombinatsioonis on sportlik matkaratas S1000XR, uudistada saab võidusõiduradadel edukat S1000RR, võimsa R6 1600cm3 mootoriga suurt matkaratast K1600GT, uue ABS Pro pidurisüsteemi on saanud suured matkaendurorattad R1200GS ja R1200GS Adventure.

Väljapanekus on ka efektse alumiiniumpaagiga cafe racer RnineT, millest pärineb hiljuti esitletud BMW Scrambler (ei jõua kahjuks Tallinn Motor Show ajaks Eestisse). BMW näitab ka kahte politsei erivarustuses mootorratast: R1200RT-P ja F800GS-P.

bmw-introduces-hand-brushed-aluminium-tanks-for-the-r-ninet-photo-gallery_7

KTM toob Tallinn Motor Show’l ühe suure uudisena välja võimsa naked ratta 1290 SUPER DUKE GT.

Austria tootja iseloomustab seda „elukat“ kui ratast, mis suudab kaugete horisontide avastamiseks maanteed neelata kui ka superbike’e jahtida.

Tõotab tulla hea nädalavahetus ning igale heale nädalavahtusele on ka kohane üks hea pidu. Seekord on järelpeoks ettevalmistatud meile Klubi Teater oma Retro öö ja DJ Henryga.