Klassikaline suusakuurort on suvel tõeline motoparadiis

Cody Webb ja Taylor Robert naudivad Donner Ski Ranchi võlusid

Cody Webb ja Taylor Robert suudavad mootorrattaga teha kõiksugu vigureid. Taolist pisidetailideni ulatuvat kontrolli võiks võrrelda Mozardi või Beethoveniga – vedrustusese, gaasi, siduri ning kõige muu sinna sisse kuuluva harmoonia. Kuid ettevaatust, tegemist on professionaalidega, sellepärast tundubki see nii lihtne!

Nende oskuste selgeks väljendamiseks tegi Red Bull meestele ettepaneku filmimaks freeride-tüüpi videot. Ilmselt teab iga dirtbikega kokkupuudet omav isik, et uut kohtade avastamine on eriti põnev, kuid tihtilugu võivad erinevad omanike- või looduskaitse piirangud igasugust mototegutsemist pärssida. Sellest tulenevalt olid Cody ning Taylor asjaga 100% nõus.

Suurte mägede vallutamisel ei tule kukkumine kõne alla. Mägiratturitel ja lumelauduritel on võimalus väiksema riskiga kukkuda kui mootorratturil, sest viimase kokkupõrkekiirus ning pinnas on lähedane katastroofile. Mis paneb need kaks kutti veel suurema pinge alla – kõik mis pole perfektne võib lõppeda õnnetult. Seega on need mehed perfektsest rohkem.

Mehed leppisid omavahel kokku, et on valmis ükskõik milleks, et vändatav video oleks epic. Justkui ära sõnutult kukkus Taylor esimese filmimis päeva alguses ning murdis keskmise sõrme. See aga ei takistanud järgmist kahte ja poolt päeva sugugi.

Tõeline freeride motokrossi žanri klassik, milles erilist austust väärivad motosümfooniameistrid Cody Webb ja Taylor Robert!

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.