Juurus on tulemas uhke motopäev, kus suur roll on noorte arengul

Juuru on kindlasti mõnele täiesti tundmatu koht aga just sellepärast sellised kohad mootorratturile meeldivad, eriti kui sind ootab eest organiseeritud motopäev. Uurime sündmuse korraldajalt  Rauno Vahtrelt põgusalt millega ta seal Raplamaal tegeleb ja mida pakub Juuru Motopäev 2016

Nimelt eelmise aasta oktoobris viisime läbi Juurus esimese Motopäeva. Mis oli eelkõige suunatud kohalikele noortele. Projekt sai väga sooja vastuvõtu nii noorte kui ka mootorratturite poolt. Lisaks kajastati seda kohalikus vallalehes ja Raplamaa Sõnumites. Kohal oli mullu tipphetkel 75 mootorrattast üle Eesti, ning pea sada pealtvaatajat.

Sellel aastal on üritus kasvanud korralduslikul poolel pea kolmevõrra suuremaks. Motopäev võtab ka ise see aasta maakondlikud mõõtmed aga kindlasti on oodatud üritusele külalisi ja rattureid  üle Eesti.

1920x1080_PAGE

Motopäevaga soovime anda võimaluse kogukonnal meelsasti koos aega veeta, ning noored saavad hea võimaluse kaasa lüüa kohaliku ürituse läbiviimisel. See omakorda suurendab nende endi kindlustunnet ja tahet edaspidi kohalikku keskkonda parandada ja annab ühistele tegemistele uue väärtuse. Juuru valla noorte vabaaja veetmise võimalused muutuvad iga aasta ainult sisukamaks, motopäev annab selleks kindlasti suure tõuke ka edaspidiselt. Korraldajad näevad sellise ürituse loomist ja toimumist väga tähtsal ja olulisel kohal.

Sellega suurendame valla noorte ja ka täiskasvanute teadmisi liiklusohutusest, kui ka motokultuurist. Pakkudes neile samas uut ja põnevat, mis omakorda ühendab inimesi ja lisab teadlikkust: „Omada tsiklit ei tähenda vaid hullumeelsest kihutamist teedel, vaid see tähendab vastutust, kohusetunnet, üksteisega arvestamist ja reegleid, millest tuleb kinni pidada.”

Päevajooksul esinevad ansamblid TLH ja The White High ning sündmus on kõigile tasuta.