Juuru Motopäeva külaskäik raadio Mania saates “Torpeedo” annab selge ülevaate, et Eestis on kõik võimalik

Sellel laupäeval ehk 3. septembril toimub Juurus motopäev ning korraldaja Rauno Vahtre käis radio Maanial külas ja andis ülevaate sündmusest endast. Kuula mida räägiti ja tule kindlasti kohale, sest lubab väga head ilma ja huvitavat sündmust.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/280713482″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Mis on JUURU MOTOPÄEV

Me kõik tunneme vähemalt aeg-ajalt soovi kusagile kuuluda. Kas pole? Et aga kusagile kuuluda, on vaja end seal mugavalt tunda, olla tuttav, luua rada. Eelkõige noortel, olles oma raja alguses, kulub vahel ära üks vahva tõuge. Ja JUURU MOTOPÄEV soovibki just seda tõuget anda – MOTOMAAILMA!

Need onud ja tädid nende suurte ja pealtnäha jõhkrate masinate seljas võivad olla sama sõbralikud nagu Sinu vanaisa ja vanaema, sama lahedad kui kooli kõige popim kutt ja piiga, tegelikult võid elus täiesti ootamatult inimeses avastada lausa oma parima sõbra! JUURU MOTOPÄEV tahab ühendada inimesi, kummutada müüte, vabastada hinnangutest ja näidata, kuidas olla sõbralik ning üksmeelne.

TULE JA LÖÖ KAMPA JUBA 03.09.2016 JUURU EDUARD VILDE KOOLI HOOVIS JA AITA OMA KOHALOLEKUGA SÜNDMUSE TOIMUMISELE KAASA! KUI TUNNED ENDAS SOOVI VEEL ROHKEM AIDATA, SIIS OLE ARMAS JA TOETA NEID KA LÄBI HOOANDJA!

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.