JUURU Motopäev kutsub hoogu andma uuele algatusele ja osalema

Mis on juba teist korda toimuv JUURU MOTOPÄEV ja mille jaoks vajame just SINU, MEIE HOOANDJA, ABI?!

Me kõik tunneme vähemalt aeg-ajalt soovi kusagile kuuluda. Kas pole? Et aga kusagile kuuluda, on vaja end seal mugavalt tunda, olla tuttav, luua rada. Eelkõige noortel, olles oma raja alguses, kulub vahel ära üks vahva tõuge. Ja JUURU MOTOPÄEV soovibki just seda tõuget anda – MOTOMAAILMA!

Need onud ja tädid nende suurte ja pealtnäha jõhkrate masinate seljas võivad olla sama sõbralikud nagu Sinu vanaisa ja vanaema, sama lahedad kui kooli kõige popim kutt ja piiga, tegelikult võid elus täiesti ootamatult inimeses avastada lausa oma parima sõbra! JUURU MOTOPÄEV tahab ühendada inimesi, kummutada müüte, vabastada hinnangutest ja näidata, kuidas olla sõbralik ning üksmeelne.

1920x1080_PAGE

JUURU MOTOPÄEV otsustaski panna ühte patta vinged mootorratturid ja ägedad lapsed ning luua KOGUPEREÜRITUSE, millest SINULGI ON VÕIMALUS OSA VÕTTA! Lisaks püüame suurendada teadmisi nii LIIKLUSOHUTUSEST kui ka MOTOKULTUURIST.

Eelmisel aastal viisime JUURU MOTOPÄEVA läbi peamiselt õhinapõhiselt, aga toetamiseks näidati huvi üles juba tol korral ja miks mitte üritust püüda muuta veel hubasemaks ja meeleolukamaks!?! Hooandja abi vajamegi eelkõige PRII TOITLUSTUSE PAKKUMISEKS (MIDA SUUREMA SUMMA KOGUME, SEDA RIKKALIKUMAKS KUJUNEB TOIDULAUD), kuna motomehed ja huvilised tulevad kokku erinevatest Eestimaa paikadest (ja ehk kaugemaltki) ning oleks tore kõiki tervitada koduste kuklite, puljongi ja joogiga.

TULE ja AVASTA ka enda jaoks väikene JUURU, kus kasvavad HIIGLASLIKUD JUURU TAMMED, kus seisab kõigutamatult armas JUURU KIRIK, kus saab külastada nii ATLA EERU KÕRTSIHOONET kui ka MAHTRA TALURAHVAMUUSEUMI, kust ei läinud just kaugelt mööda ka MAHTRA SÕDA ja palju muud. OLED VÄGA OODATUD, aita JUURU MOTOPÄEVALE HING SISSE PUHUDA! Oleme SUPERTÄNULIKUD kõikidele JUURU MOTOPÄEVA esinejatele – TLH ja The White High – kes on meeleolukalt nõus üritusel oma annet jagama!

TULE JA LÖÖ KAMPA JUBA 03.09.2016 JUURU EDUARD VILDE KOOLI HOOVIS JA AITA OMA KOHALOLEKUGA SÜNDMUSE TOIMUMISELE KAASA! KUI TUNNED ENDAS SOOVI VEEL ROHKEM AIDATA, SIIS OLE ARMAS JA TOETA MEID KA LÄBI HOOANDJA!

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.