GARAAZIST VÄLJA – EHK NÄITA OMA MOOTORRATAST KA TEISTELE

Oled keskmisest suurem mootorrattasõber ja ei karda oma ratsule anda veidi isikupära ning määrdunud käsi ei ole sinujaoks katastroof, nagu veiniplekk pulmakleidil? Oled lisanud oma mootorrattale isikupära ja ehitanud teda oma disainimeelega just selliseks nagu ta hetkel on, siis oled just sina see keda me ostime ja kelle rattast me soovime teistele maarjamaa õdedele ja vendadele näidata.

Alustame kampaaniaga “Garaazist välja”, ehk ootame pilte ja kirjeldusi just sinu custom kalduvusega rattast, või oled taastanud mõne vana hea klassiku, või ehitanud lausa uue mootorratta ning soovid oma kätetööd ka teistele esitleda?

Sul ei tule teha rohke ega vähem, kui saata meile oma rattast fotod ja lühike kirjeldus e-postiga: info@mootorratturid.ee

Meie eesmärk ei ole leida eesti parimat mootorrattameistrit, vaid näidata Eestis olevaid ilusaid sõidukeid ning läbi selle ka tutvustada natuke mootorrattamaailma telgitaguseid. Ja nüüd pildistama ja saatma, parimatest leidudest tuleme teeme fotoseeria ning koostame ainulaadse kogumiku, mida kõigile meie lugejatele näidata.

Kõiki huvitavaid ja põnevaid isendeid ootame oma e-posti: info@mootorratturid.ee Ära hoia end tagasi, kõik on lubatud ja oodatud!

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.