#EMHA2016 – Harley-Davidson esitleb Dark Customi uut lehekülge

HARLEY-DAVIDSON XG 750 STREET

HARLEY-DAVIDSON XG 750 STREET

Eelmisel aastal pääses linnamaastikule valla uus mässumeelne. Harley-Davidsoni Street® 750. Harley-Davidson®-i Dark CustomTM-stiilis ja otsast otsani kohandatava tsikliga saab liikluses laineid lüüa. Vedelikjahutusega mootor. Hästi reageeriv ja kiire. Timmitud vedrustus, mis tuleb toime ka aukliku teekattega. Lööge mustaks värvitud mootorile hääled sisse, laske mustaks värvitud torudest kuuldavale üks möire, hüpake café-raceri selga ja asuge teele. Tehtud, liikluses on kord majas.

HARLEY-DAVIDSON XL883N IRON

HARLEY-DAVIDSON XL883N IRON

See oli üks varasemaid Dark Custom™-stiilis tsikleid. Ehe, lakoonilise välimusega, üleni musta värvi custom-tüüpi mässaja, millel olemas ainult hädavajalik. Siis tekkis küsimus, kuidas midagi väga head veelgi paremaks teha. Ja vastus on siin. Kõike saab täiustada. Täiesti uus vedrustus. Uus rullpolstriga nahkiste. Uued väljalasketorud ja veljed, mis rabavad jalust. Kõik on täpselt paigas. Tuliuus Iron 883™. Dark Custom™-tsiklite viimane sõna.

HARLEY-DAVIDSON XL1200X FORTY-EIGHT

HARLEY-DAVIDSON XL1200X FORTY-EIGHT

Maailmale näidati seda bensiinipaaki esmakordselt 1948. aastal. Kuid maailm pole kunagi näinud seda kultuslikku paaki millelgi sellisel. Forty-Eight® on uuesti sündinud. Kõik hea on tuunitud veelgi paremaks. Parem iste. Parem vedrustus. Uued kerged valuveljed. Võimsad pidurid. Ja nüüd uhkeldab paak 70-ndate stiilis kujundusega. Uus lehekülg Dark Custom™ Ironi ajaloos on avatud.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.