EESTI MOOTORRATTAHOOAJA LÕPETAMINE OOTAB EKSPONAATE & KUTSUB ETTEVÕTJAID END NÄITAMA

Kutsume Sind osalema. Oled ettevõtja, organisaator, maaletooja, motoklubi, sündmuste korraldaja, motopood, edasimüüja, turismi- ja meelelahutusfirma jne. ning võid pakkuda huvi mootorratturitele või sobid meie sündmusele?

Kõik mida näed alumises videos (va. vihm) ootab Sind 24 septembril Pärnus, Supeluse tänaval. Kokku 12000m2 pinda. Paraadi koridori pikkus 1000m ja sellest reklaampinda 2000m. Lisaks eksponaadi ala ehk “partner” pinnad.

ALA_KAART_PIKK

Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine on heaks turundusvõimaluseks ja otsene kontakt oma klientidega. Tule tutvusta ennast seal, kus on koos suurim hulk mootorrattureid ja motohuvilisi.

Mis on Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine?

Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine on traditsioon ja mootorratturite tähtsündmus, kus kogunevad kokku tuhanded mootorratturid ja kümned tuhanded mootorrattahuvilised. Päev algab kogunemisega Pärnus Supeluse tänaval, kuhu ehitame üles uhke festivali ala, kus näitavad oma uusimaid mootorrattaid ja varustust erinevad mootorratta brändid, motopoed ja maaletoojad. Päev täis meelelahutust ja erinevaid atraktsioone. Päeval toimub pidulik hooaja lõpetamine ja Eesti suurim mootorrataste paraad läbi Pärnu linna. Päeva lõpetab suur motopidu.

Mida pakkus meile Eesti Mootorrattahooaja Avamine?

Mida nüüd teha ja kuidas käituda?

Sul ei tule midagi muud teha, kui võtta meiega ühendust e-posti teel: emha@mootorratturid.ee. Ruumi meil veel on ja eksponaadi kohad saadaval liiga odava hinnaga. Tule teeme koos ühe hea suvelõpu motosündmuse. Infot leiad veel Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine 2016