Distinguished Gentelman’s ride ehk heategevuslik globaalne ühissõit meeste enesetappude vähendamiseks ja eesnäärmevähi uurimiseks

Distinguished Gentelman’s ride loodi Mark Hawwa poolt kolm aastat tagasi. Eesmärgiks oli ühendada klassikaline ja custom mootorrataste skene.

Juba esimesel aastal võttis ühissõidust osa 2500 mootorratturit 64 erinevast linnast üle terve maailma. 2014 aastal oli esinadatud 257 linna 58 riigist ja nende seas ka Tallinn natuke vähem kui 30 sõitjaga.

Ka sel aastal 25. septembril riietuvad mehed ja naised oma parimatesse rõivastesse, et teha üks stiilne sõit, kuhu oodatakse 50 000 mootorratturit 500 linnast ja 90 riigist, mis teeb sellest ülekaalukalt maailma suurima mootorrataste ühisõidu. Tule ja anna oma panus. Sõidule saad ennast registreerida www.gentlemansride.com

Üritusest on saanud suurim globaalne ühissõit. Ühissõit on moodustanud 500 linnast koosneva kogukonna, mis ühendab kohvireisserite, bobberite, klassikute, bratside, träkkerite, chopperite ning erinevate nišširataste omanike.

Sõidu eest mitte midagi maksma ei pea, aga PALUN annetage DGR’i ametliku kodulehe kaudu. Iga euro on abiks. Annetada saab kuni 30. september ning annetajate hulk pole piiratud vaid nendega kes sõidavad. Annetada saavad kõik.

Head härrad ja kaunid daamid, hoolitseme enda ja oma lähedaste tervise eest ja sõidame mootorrattaga stiilselt ja tervelt. Hoia silm peal ja liitu Eesti sõitjatega selleks loodud Facebooki sündmuse all.

dgr

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.