Hannes Soomer saavutas Balti meistrivõistlustel topelt võidu!

Sel nädalavahetusel toimus Pärnus auto24ringil Eesti, Läti ja Leedu meistrivõistluste I etapp motoringrajas, kust võttis osa ka Maailmameistrivõistlustel World Supersport klassis sõitev Hannes Soomer. Hannes pakkus pealtvaatajatele põnevat heitlust Superbike klassis, võideldes Martin Pärtelpoja ja Soome sõitja Ville Valtoneniga. Mõlemas sõidus võttis Hannes esikoha, avades nii ka Eesti meistrivõistluste hooaja maksimum punktidega.

“Väga hea nädalavahetus oli. Reede õhtul oli selle mootorratta selle aasta esimene kord rajal ja hea oli see, et talve jooksul tehtud muudatused töötasid ja üllatusi tuli väga vähe. Laupäevastes sõitudes oli õnneks kiirust piisavalt, et sai rahulikult proovida ka mootorratta seadistusega erinevaid asju, mille loogika saab ka Doningtoni kaasa võtta ja mis oli tegelikult kõige olulisem. Igal juhul oli minu jaoks väga nauditav nädalavahetus ja ma juba ootan Suurt võidusõitu juuni lõpus, et saaks Matu ja Villega inimestele ühe järjekordse põneva sõidu pakkuda.” kommenteerib Soomer.

Foto: Siim Solman

Hannese hooaeg jätkub juba saabuval nädalavahetusel Inglismaal Donington Park’is, kus peetaks Maailmameistrivõistluste järgmine etapp.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.