VERIVÄRSKE HARLEY-DAVIDSON SOFTAIL FXDR 114

FXDR 114 on häbitu power cruiser, mis toob Harley-Davidsoni valikusse täiesti uuel tasemel jõudluse. FXDR 114 kombineerib Milwaukee-Eight 114 mootori võimsuse kaalu säästva alumiiniumi ja komposiitkomponentidega, kaasa arvatud uus alumiiniumist õõtshoob, alumiiniumist alusraam, kerge kaaluga rattad ja komposiit porilauad, et võimendada igat aspekti mudeli juhitavusest ja jõudlusest.

FXDR 114 on varustatud kõige võimsama mootoriga, mida on pakutud Softail keredel. Milwaukee-Eight 114 V-Twin on tuunitud tagama kuni 119 ft-lb./161.3 Nm pöördejõudu 3500 p/min juures. Tugevad ja jäigad Softail kered ja premium vedrustuse komponendid premeerivad enesekindlaid juhte vapustava väledusega, sõites looklevatel maanteedel ja navigeerides läbi umbes linnaliikluse. FXDR 114 pakub suuremat kaldenurka kui ükski teine Softail mudel.

Visuaalselt esindab FXDR 114 disaini inspiratsiooni, mis on saadud kiirendusradadelt – alates voolitud sirmist kuni kärbitud tagaotsa ja üksiku istmeni. Tagumine porilaud on kujundatud embama hiiglaslikku 240 mm rehvi ja liigub koos rehviga läbi vedrustuse vahemiku, muutudes seega FXDR 114 liikumisel peaaegu nähtamatuks.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.