UUS: 2016 Harley-Davidson Road Glide Ultra

2016 Harley-Davidson Road Glide Ultra on loomulikult turundatud kui läbinisti uus ja uuendatud elajas, kuid siiski enamasti on see puhas müügitöö. Sellest hoolimata pakub Road Glide Ultra väga huvitavaid uuendusi, millest enamus on inspireeritud Project Rushmorest.

Uue Road Glide Ultra rinnus tuksub Twin Cooled Twin Cam 103 võimas mootor, mida on nimetatud ka kõige sobivamaks jõuallikaks. Samaks on jäänud 6-käiguline Cruise Drive käigukast, mis võimaldab madalatel pööretel kruiisimist, ilma mootorit väsitamata.

16-hd-road-glide-ultra-1-pc

Project Rusmore tulemusena lisandus 8,5’’ puutetundlik ekraan, mis on peamine infoallikas ning võimas Boom! Box 6,5GT Radio, mis on USB ja iPhone/iPod-ga ühilduvad, lisaks veel handsfree ja võimas heli veekindlatest kõlaritest.

Harley pani rõhku ka mugavuse suurendamisele, näiteks on nüüd kaassõitjal rohkem jalaruumi ning suurendati ka sadulat 2,5cm võrra. Sadulakotid ja kõlarid on paigutatud ümber.

Kahvlit paksendati 18%, mis vähendab põrutust koostöös õhuga reguleeritava tagavedrustusega. Püsikiiruse hoidja ning Brembo ABS pidurid on standardvarustuses.

Parandati ka aerodünaamikat. Välja vahetati esituli, uuendatud kujuga Daymaker tulega, mis vähendab takistust ning võimaldab vaiksemat sõitu ka suurematel kiirustel.
my16-road-glide-ultra-kf-overview-bb

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.