MAAILMA SUURIM MOOTORRATAS

Leonhardt Gunbus 410 on nüüdseks olemas olnud juba aastaid, ent siiani pole me targemad selle osas, miks see ehitati, kellele see mõeldud on või kas ühtki eksemplari on kunagi üldse müüdud.

maailma suurim mootorratas 1

Saksa tootjad väidavad, et see massiivne mootorratas on tänavalegaalne. Ratta looja Leonhardt jääb oma arvamusele kindlaks kirjeldades seda ratast kui perfektset kombinatsiooni jõudlusest ja hästi tasakaalustatud disainist.

See tsikkel kaalub ei rohkem ega vähem kui 650kg ning pikkust on tal 3,35 meetrit. Võrdluseks võib tuua, et üks kaheistmeline Smart on 2,7 meetrit pikk. Hobujõudu on sellel isendil lausa 350.

Nimi Gunbus 410 viitab sellele, et ta mootori töömaht on 410 kuuptolli (1000 kuupsentimeetrit). Sellel kolmekäigulisel rattal on olemas ka tagurpidine käik juhuks kui sa peaksid sattuma kitsasse kohta, kust on vaja välja tagurdada. See võib muidugi omajagu aega võtta.

maailma suurim mootorratas 2

Leonhardt on eriti uhke selle üle, et Gunbus 410 on ehitatud otsast lõpuni käsitsi ja rõhutab fakti, et kõik komponendid on millimeetri täpsusega toodetud manuaalselt.

Hea uudis on see, et kui sa tõesti soovid, siis nüüdsest on võimalik endale see ülisuur tsikkel soetada. Hinnaks on tal 319 000€.

maailma suurim mootorratas 4

Siinkohal anname viimase sõna Leonhardtile: “Selle klassikaline, stiilipuhas ja elegantne kuju, mis harmoniseerub silmapaistva mehaanilise disainiga jätab Gunbus 410st erakordselt karismaatilise mulje, rääkimata vastupandamatust visuaalsest effektist.”