KTM ESITLEB UUSI 2017 AASTA MOTOKROSSI TIPP TEHNOLOOGIAL PÕHINEVAID MUDELEID | KTM SX FACTORY EDITION

Selleks, et krossirajal saaks töö tehtud, vajavad tšempionid parimat varustust – täpselt see on 2017 KTM SX factory edition mudelite eesmärk. Lisaks KTM SX-F uuendamisele on Factory edition mudel motokrossi tipp tehnoloogial põhinev ning saadaval vaid piiratud koguses.

KTM 450 SX-F FACTORY EDITION on olnud kaks aastat ustavaks ratsuks Red Bull KTM tiimis sõitvale Ryan Dungey’le. Mitte niisama pole sõidetud vaid koostöös on saavutatud kahel järjestikusel aastal (2015-2016) AMA Supercross World Championship võit. Kui ka see pole piisav tõestusmaterjal, siis 2015 aastal võideti ka AMA Pro Motocross Championship.

Kompaktne SOHC mootor pakub plahvatusliku võimsust, millele aitavad kaasa veojõu- ning stabiilsuskontroll. Uuendatud WP AER 48 kahvel ning vedrustus muudab niigi hea juhitavuse veel paremaks. Lisatud Akrapoviči titaanist summuti vähendab kaalu. Lisades eelpool mainitule juurde oranžid anodeeritud kahvli kinnitused, D.I.D DirtStar veljed, oranž tehase välimusega raam ning Red Bull KTM Factory Racingust inspireeritud disain, saamegi retsepti täielikuks eduks.

KTM 250 SX-F FACTORY EDITION edulooks on võimas ning suure pöördemomendiga mootor, mis on paigutatud ning liikuva raamile. Võimas ent kompaktne DOHC mootor, parendatud WP AER 48 kahvel, oranžid anoteeritud klambrid, FMF titaanist summuti, stabiilsuskontroll ning D.I.D. DirtStar veljed kombineerivad võistlemiseks valmis mootorratta, millele vastast pole. 2017 aasta KTM 250 SX-F FACTORY EDITION on võimalik tellida värskeima Red Bull KTM või Troy Lee disainiga, millele lisab vürtsi oraž raam.