Indian 2017 | verivärske Roadmaster Classic

Indian Motorcycle verivärske Roadmaster Classic on teieni toodud, et tuua tagasi pikkade kilomeetrite läbimise suurejoonelisus.

Uue mudeli puhul on kasutatud Roadmasterit ning lisatud nahast sadulakotid, nahast pagasiruum, mis võimaldavad kaasa pakkida 125 liitri jagu varustust ning kõik armastusväärsed lisavidinad nagu Ride Command, Pathfinder LED esituled ning individuaalsed istmesoojendused.

Lisaks istmesoojendustele on Roadmaster Classic varustatud ka käepideme soojendusega. Lisatud on ka 100-vatine helisüsteem kroomist kõlarikatetega.

Touring-stiilis rattale omaselt on mõeldud ka kaasreisija mugavuse peale. Sadulal on ruumi mõlemale ning eriti mugav on see just kaasreisija puhul, kellele on mõeldud suur seljatugi ning kohandatavad jalarauad.

Edasiviivaks jõuks on Thunder Stroke 111 mootor, mis pakub ligikaudu 161 njuutonmeetrit ning on eriti agar madalatel pööretel, et saaks muretult kiirendada iga käiguga.

Ära on märgitud ka eriti sujuv sõit, mis on saavutatud tänu Indiani teleskoop esi- ning taguvedrustusele, mis võimaldab mängida 12cm ulatuses. Taguamort on õhk-reguleeritav ning sellele on kerge ligi pääseda, mis muudab vedrustuse kohaldamise omaniku jaoks mugavaks.

Roadmaster Classic tuleb kolmes värvitoonis – Thunder Black, Willow Green + Ivory Cream ning Indian Motorcycle Red + Ivory Cream.

Lisaks eelpool nimetatule esineb Roadmaster Classicul teisigi klassikule viitavaid detaile nagu näiteks kroomist pisara-kujuline logo (kütusepaagil), suured porilauad ning nahknarmad.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.