Harley-Davidsoni spetsiaalne 23 mootorratast kandev demoveok jõuab Tartusse

Harley-Davidsoni spetsiaalne 23 mootorratast kandev demoveok, mis külastab sel suvel 14 riiki üle kogu Euroopa, peatub 9.-10. juulil Tartus, võimaldades kõigile kohale tulnud huvilistele tasuta proovisõite.

Demo-trucki peatuskohtades on kõigil soovijatel võimalik testida uusimaid Harley-Davidsoni mootorrattaid, et õppida vahet tegema erinevate rataste omadustel ja stiilil. Testsõitusid ning vajalikku varustust selleks saab juba praegu broneerida kodulehel www.harley-davidson.ee.

HARLEY-DAVIDSON XG 750 STREET

Sündmus kannab nimetust „Harley on Tour“ ning see võimaldab kõigil soovijatel saada paremat ülevaadet Harley-Davidsoni mootorratastest ning neid tasuta proovida.

Kuna sündmuse vastu on igal aastal suur huvi, soovitab Harley-Davidson huvilistel end juba varakult proovisõidule registreerida. Registreerumisel saab endale välja valida mudelid, mida proovida soovitakse. Soovitud proovisõidu aeg kinnitatakse seejärel e-maili või telefoni teel, kasutades selleks registreerumisel sisestatud kontaktandmeid. Proovisõidule minekuks peavad kõigil soovijatel kaasas olema kehtiv ID-kaart ning juhiluba.

HARLEY-DAVIDSON XL883N IRON

“Kõigis peatuspunktides saavad huvilised proovida 23 erinevat Harley-Davidsoni mudelit, mis annavad hea läbilõike kogu Harley-Davidsoni valikust. Tänavu on meil kaasas 9 mudelit touring-rataste hulgast, lisaks täielik esindatus Dark Custom seeria mudelitest, teiste seas ka H-D Iron 883 ning H-D Forty-Eight. Soovitan kõigil huvilistel kohale tulla, sest see on hea võimalus erinevaid mudeleid proovida ning endale sobivaim leida,” ütles Harley-Davidsoni Kesk- ja Ida-Euroopa turundusjuht Michal Fric.

HARLEY-DAVIDSON XL1200X FORTY-EIGHT

Tartust liigub demo-veok edasi Riiga ning Vilniusesse.

Õhtuks pakutakse ka korralikku pidu ja kõhutäit Wildcards MC Tartu klubimaja suurel hoovil, kus üles astuvad Kolumbus Kris ja Cathouse. Sissepääs on kõigile tasuta. Kohtume 9. juunil Tartus. Lisainfo saamiseks vajuta alloleval pildil.

HARLEY DAVIDSON DEMOPÄEV MOOTORRATAS AFTERPARTY

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.