HARLEY-DAVIDSON OOTAB EUROOPA MOOTORRATTUREID OSALEMA OMA ESIMESE ELEKTRIMOOTORRATTA PROJEKTIS

Euroopa mootorratturitele pakutakse võimalust osaleda Harley-Davidsoni esimese elektrimootorratta arendamise projektis “LiveWire™

Kooskõlas ettevõtte kliendikeskse tootearenduse põhimõtetega saavad valitud kliendid kogu Euroopast sellel suvel sõida Harley-Davidsoni uue elektrimootorrattaga ja selle kohta tagasisidet anda. Kuna mudelit ei hakata veel müüma, on projekti “LiveWire” eesmärk saada aimu sellest, millised on mootorratturite ootused Harley-Davidsoni elektrimootorrattale.

elekrti harley davidson mootorratas 2

Harley-Davidsoni online-keskkonnas on käimas võistlus, mis pakub tuhandele mootorratturile võimaluse osaleda projekti “LiveWire” Experience turneel, sõita uue ja põneva tsikliga ning anda tagasisidet oma sõiduelamuste kohta. Osalemiseks peavad mootorratturid lihtsalt vastama järgmisele küsimusele: “Kuidas te kirjeldaksite projekti “LiveWire” kolme sõnaga, mis on kokku alla 50 tähemärgi?”

Projekti “LiveWire” Euroopa turnee algas Ühendkuningriigist Millbrook Venuesi keskusest algas 16.–17. mail ja jätkub Prantsusmaal (27.–28. juunil), Itaalias (11.–12. juulil), Saksamaal (27.–28. juulil) ja Hollandis (8.–9. augustil).

Turneel saavad kliendid teha proovisõitu projekti “LiveWire” mootorratastega ja pärast katsetamist anda tagasisidet ning avaldada arvamust. Lisaks tutvustatakse projekti “LiveWire” arengut ja pakutakse mootorratturitele võimalust jagada oma turnee käigus tehtud fotosid. Neile, kes veel mootorrattaga ei sõida, saavad mootorratta proovistendil Jumpstart™ aimu projekti “LiveWire” võimsusest.

“Projekti “LiveWire” Experience turnee pakub Euroopa mootorratturitele võimaluse anda väärtuslikku tagasisidet selle kohta, mida nad ootavad elektrimootorrattalt, mis on ühtlasi autentne Harley-Davidson,” selgitas Harley-Davidson CEE piirkonna juht Martin Heřmanský. “Projekti “LiveWire” Experience turnee esimene etapp toimus USA-s. Nüüd tuleme sellega Euroopasse, sest soovime kuulda ka selle piirkonna mootorratturite arvamust, mis aitab meil kujundada põneva uue tehnoloogia tulevikusuundi,” selgitas ta.

Mootorratturid saavad registreeruda võistlusele, täites küsimustiku veebisaidil projectlivewire.com. Registreerumise viimane kuupäev on neli nädalat enne iga viie ürituse esimest päeva. Osalejad peavad olema üle 18 aasta vanad ja neil peab olema kehtiv mootorratturi juhiluba. Võitjaid teavitatakse e-postiga umbes kolm nädalat enne iga üritust.

Veebisaidil projectlivewire.com antakse lisateavet konkreetsetes kohtades toimuvate ürituste kohta kohe, kui need andmed on saadaval. Lisaks kutsub Harley-Davidson kõiki fänne jälgima ettevõtte tegemisi ja suhtlema firmaga erinevates suhtluskanalites, sh Facebookis, Twitteris ja Instagramis.

Harley-Davidson Motor Company®

Harley-Davidson Motor Company® toodab custom-, cruiser- ja pikamaasõidu mootorrattaid ning pakub kõigi Harley-Davidsoni mootorrataste varuosi ja lisavarustust; sõiduvarustust ning -rõivaid ja muid tooteid. Lisateabe saamiseks külastage Harley-Davidsoni veebisaiti www.h-d.com.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.