HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD – LIHTNE MOOTORRTAS NEILE, KES NAUDIVAD TEEL OLEMIST

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD

Milwaukee-Eight 107 mootoriga Electra Glide Standard tagab toore touring-kogemuse, mis on inspireeritud Grand American Touring juurtest.

Loodud spetsiaalselt pikamaasõidu entusiastide jaoks, sobib Electra Glide Standard sõitjatele, kes naudivad teekonda. Silmailu pakkumiseks on mudelil olemas kõik olulised Harley-Davidson’i stilistika elemendid, nagu näiteks ikoonilised batwing paneelid, kroomitud ääreviimistlused, standard sadulakotid ja valatud alumiiniumist veljed.

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD

“Selleks, et väljendada Electra Standardi tõelist olemust, fokuseerisime elementidele, mis on lihtsad, ajatud ja omased Harley-Davidson touring mudelivalikule. Olulisimatele võtmekomponentidele lisati kroomi ning poleeritud ja mustaks toonitud detaile,“ ütles Harley-Davidson’i disaini asepresident Brad Richards. “Uuenenud disaini eesmärgiks on rõhutada Milwaukee-Eight 107 V-Twin mootori kuju. Lisaks sellele lisasime juurde paraja doosi nostalgiat, mis tuletab meelde meie esimest Electra Glide mudelit.”

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD

Et tagada toores ja kompromissitu touringu kogemus, on Electra Glide Standardil olemas kogu Harley-Davidson Touring mudelivalikule omased uudsed sõidu ja juhitavuse tehnoloogiad, nagu näiteks standardne elektrooniline püsikiiruse hoidja, käsitsi reguleeritav emulsioonitehnoloogiaga tagumine vedrustus, 49 mm esihargid koos duaalselt painduva klapi vedrustusega ja Reflex Linked Brembo pidurid koos ABS-iga. Teabeinfosüsteemi eemaldamine lubab sõitjal paremini keskenduda sõitmisele.

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD

Electra Glide Standard’i keskmeks on selle Milwaukee Eight 107-kuuptolline mootor, mille tunnuseks on sujuv, modernne stiil, mis kannab edasi eelnevate Harley-Davidson big twin mootorite pärandit.

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD

Milwaukee Eight mootor tagab Electra Glide Standard mudelile jõudluse ja sõidueelised koos kiire seguklapi reaktsiooni, suurepärase möödasõiduvõimsuse ja ikoonilise Harley-Davidson big twin heliga.

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.