HARLEY-DAVIDSON | CVO Street Glide 2017

Harley-Davidson CVO Street Glide 2017. aasta mudelil on uus võimas Twin-Cooled Milwaukee-Eight 114 mootor, sõiduomadusi ja juhitavust parandav uus vedrustus ja nelja kõlariga, tipptasemel heliga, 600-vatine Boom! helisüsteem.

flhxse-cvo-street-glide

Uus mootor Milwaukee-Eight

Uus Milwaukee-Eight on firma ajaloos üheksas legendaarne Big Twin klassi mootor. Mootor konstrueeriti nii-öelda puhtalt lehelt, täiustades selle kõiki tööomadusi.

MY17 Web Detail Imagery

„Milwaukee-Eight on Harley-Davidsoni Big Twin-mootorite homne päev,” rääkis mootorite valdkonna peainsener Alex Bozmoski. „Konstrueerisime küll täiesti uue mootori, aga selles on alles kõik, mis teeb ühest mootorist ehtsa Big-Twini. Küsisime tagasisidet Harley-Davidsoni klientidelt üle maailma ja selle põhjal täiustasime mootori tööomadusi, töökindlust ja disaini,“ selgitas Bozmoski.

MY17 Web Detail Imagery

Milwaukee-Eightil on klassikalise V-Twini 45-kraadise nurga all silindrid, kuid selle maksimaalne pöördemoment on 11 protsenti suurem kui eelmise aasta mudelitel. Lisaks muudavad mootori neljaklapilised silindripead gaasivahetussüsteemi 50 protsendi võrra efektiivsemaks. Mootor Milwaukee-Eight on tasakaalustatud, nii et esmane vibratsioon tühikäigul on vähenenud 75 protsendi võrra, mis aga ei muuda klassikalist Harley V-Twini tunnet. Lisaks töötab mootor väga ühtlaselt ja sujuvalt suurel kiirusel maanteel sõites. Kõigil Milwaukee-Eighti mootoritel on uus soojuse ärajuhtimise süsteem, mis suurendab mootorratturi ja kaassõitja mugavust. Suuremast võimsusest hoolimata on Milwaukee-Eight võrreldes eelmiste mootoritega kuni 7 protsenti kütusesäästlikum.

MY17 Web Detail Imagery

Uudisena on 2017. aasta mudelitel sadulakottide ja kahvli kesklukustus, mida saab juhtida ühe alarmi- ja lukustuspuldiga, ning uue disainiga istmekate. CVO Street Glide’i 2017. aasta mudelid on saadaval neljas uues värvikombinatsioonis.

harley-davidson-cvo-street-glide-2017

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.