FGR Midalu 2500 V6 | Tõline Boss Sport Bike

FGR Midalu 2500 V6 on hõljunud motosfääris juba mõnda aega. Nüüd lõpuks on kätte jõudnud aeg ning ratas pannakse tootmisliinile. Lihtsalt, kui peaksite tahtma endale V6 mootoriga tänavaratast…

261 kilogrammine tühimass ei pea just palju pingutama, et jätta mulje liiga raskest ning ülepingutatud mootorrattast. Sellest hoolimata ei saa jätta tähelepanud Tšehhi tootja tahtmist luua midagi erakordset.

Midalu puhul on kindlasti palju elemente mida imetleda (mehaaniline kiik, kuue toruga väljalase, turske väljanägemine), kuid kõige suuremat tähelepanu saab ikka 2442cc 90° V-Twin jõuallikas.

Ratta omanik peab olema vähemalt sama segane kui ratas ise, sest 200 hobujõu taltsutamine nõuab kogemust. Taltsutamist muudavad lihtsamaks terasest raam, Öhlingi vedrustus ning Brembo pidurisüsteem.

Kui Midalu 2500 V6 on just sinu vaat tekiilat, siis tuleb välja käia kopsakas 120 000€. Seda on mootorratta eest tavakasutajale natuke palju, kuid võime garanteerida, et Eesti Mootorrattahooaja Avamisel pöörduksid kõigi pead.

allikas FGR FACTORY

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.