EMHA 2015: HARLEY-DAVIDSON TOOB KOHALE 2015 AASTA LIPULAEVAD

Eesti Mootorrattahooaja Avamine toob mootorrattasõpradele näha ja katsuda Harley-Davidsoni 2015 aasta mudelivaliku ja ehitatakse üles suur Harley-Davidsoni elustiiliala.

CVO™ Road Glide® Ultra 2015
Carbon Dust/Autumn Sunset

2015. aasta täiesti uut mootorratast võib nimetada latitõstjaks. Varustuse nimekiri on kilomeetri pikkune ja hõlmab 1800 cm3 Screamin’ Eagle® mootorit, kaheastmelise soojendusega istet, täiustatud Boom Bagger kõlareid, täiustatud Daymaker™-tüüpi ja LED-lampe, uut Jet Stream-tüüpi voolundit ja õhusuunajaid, LED-valgustuse ja ergonoomilise disainiga käsijuhtseadiseid, puuteekraaniga GPS-i ja palju-palju muud. Kui soovite maailma näha ja teha seda täies mugavuses, siis on see just sobiv tsikkel. CVO™ Road Glide® Ultra on tõstnud lati kõrgele, kehtestanud uue standardi.

HARLEY DAVIDSON CVO ROAD GLIDE ULTRA 2015
Ultra Limited Low 2015
Vivid Black
Niisiis miks ei peaks lühemat kasvu inimene saama nautida kõiki täisvarustuses tsikli Electra Glide® Ultra Limited mõnusid? Tõepoolest, enam pole ühtegi põhjust. Mudel Ultra Limited Low on täiesti uus, 2015. aasta mudel ja jällegi projekti Rushmore suurepärane tulemus. Tegime vedrustuse madalamaks, tõime juhtraua tahapoole, viisime sadula alla, lisasime pikema seisujala, muutsime kaassõitja jalatugede asendit ja isegi vähendasime käepidemete läbimõõtu. Ja ausalt öeldes (kuigi ütleme seda vaid omakeskis) on tulemus päris nutikas, sest kuigi tsikkel sobib nüüd ka lühema kasvuga mootorratturile, ei saa te vahest aru enne, kui te selle selga istute. Nagu te isegi näete.

HARLEY DAVIDSON ULTRA LIMITED LOW 2015

CVO™ Street Glide® 2015
Scorching Yellow/Starfire Black Flames
CVO™ maagiline puudutus on tabanud ka meie alati populaarset mudelit Street Glide®, eriti mis puudutab selle helisüsteemi. Endasse haarav puhas heli saab nüüd alguse kahest 300-vatisest võimendist, läheb läbi erilahendusega ekvalaiseri ja väljub neljast kolmeribalisest bi-amp-kõlarist, mis on paigaldatud ette ja taha. Ja kui te arvate, et see kõlab hästi, siis on 2015. aasta Street Glide®-il ka erilised sportlikud värvilahendused, uued viie kodara ja poleeritud kroomkattega Aggressor-tüüpi veljed, uus spetsiaalne madala profiiliga iste ja uued suuremad sadulakotid, mis sobivad eriti pikkadeks sõitudeks. Ja neid tuleb ette.

CVO™ STREET GLIDE® 2015

Road Glide Special® 2015
Superior Blue
Tutvustame mudelit Road Glide® Special, mida tuntakse USAs kui maanteesõdalaste lemmiktsiklit ja mis tuli esmakordselt müügile ka meie piirkonnas. Ameerika kultustsiklit on aastate jooksul korduvalt täiustatud, kuid mitte kunagi varem nii põhjalikult kui 2015. aasta mudelil tänu projektile Rushmore. Esivoolundi muudeti kitsamaks, et vähendada tuule mõju. Lisati ülitõhusad Daymaker™-tüüpi esilambid, juhtseadised disainiti täiesti uuesti. Uuendati info- ja meelelahutussüsteemi, juurdepääs sellele muudeti lihtsamaks, ekraan on 5 cm ja juhtraud peaaegu 13 cm lähemal. Ja kõige selle südames on uus ja võimas Twin Cam 103™ mootor ja kuuekäiguline Cruise Drive® käigukast, mis töötab väga sujuvalt. See tsikkel viib sõiduelamuse täiesti uuele tasemele. Kas arvate, et saate sellega hakkama?

HARLEY DAVIDSON ROAD GLIDE SPECIAL 2015

Fat Bob®  2015
Black Denim
Nime poolest paks, loomu poolest ähvardav. Suurel ja jõuliste joontega karmil tsiklil on Dark Custom™ vendade stiilis must disain, kuid omal ainulaadsel moel. Parema nähtavuse tagamiseks on tsiklil kaks esilampi ja võimas 103 mootor, mis koos Tommy Gun 2-1-2 väljalaskesüsteemiga tagab vapustavad sõiduomadused. Esikahvlid on musklis, 16-tolline esiratas on relvastatud kahe pidurikettaga ja ümbritsetud 130 mm rehviga. Taga on kärbitud porilaud ja mõlemal veljel on spetsiaalsed Dunlop®-i rehvid, mis haarduvad teega täielikult. Astuge edasi raskekaallaste sekka, istuge Fat Bob®-ile.

HARLEY DAVIDSON FAT BOB 2015

Breakout®  2015

Mysterious Red Sunglo
Kui on mõni tsikkel, mis lausa karjub “”Ma olen siin””, siis on see just see. Breakout® on pikk, madal ja valmis teele asuma. Tsikli disainimisel on hoolega jälgitud Gasseri 50.–60. aastate drag bike’e. Sellel on lai tagaosa ja alla viidud amordid ning kärbitud tagumine porilaud, nii et inimesed, kellest te mööda sõidate, saaksid teie 240 mm laiusele tagarehvile korraliku pilgu heita. Spetsiaalselt selle tsikli jaoks mõeldud jäme ja lai juhtraud paneb mootorratturi agressiivsesse, ettepoole kallutatud sõiduasendisse. Tsikkel on igati jõulise välimusega ja kvaliteetse inseneritööga, sh on sellel võimas hüdraulilise ajamiga sidur ja teed näitab Quartz Halogen esituli.

breakout_mootorratas_harley_davidson

Street™ 750  2015
Black Denim
Uudisena on meie 2015. aasta mudelivalikus täiesti must mootorratas, mis on üdini tänavasõiduks loodud. Revolution X™ vedelikjahutusega mootor, kuuekäiguline käigukast, tuunitud spetsiaalselt seadistatud amordid ning raam ja vedrustus sobivad järskudeks pööreteks ja kiireteks manöövriteks. Tsikkel tuleb linnaummikutes muretult toime. Madal iste ja keskele paigutatud jalatoed ning veidi ette kallutatud näidikud istumisasend annavad mootorratturile täieliku kindlustunde. Üles suunatud väljalasketorud teevad eksimatult iseloomulikku Harley® häält ja i-le paneb täpi sügavates toonides värvilahendus. Linnatsikkel Street™ on minimalistliku stiili, kuid muljetavaldavate sõiduomadustega.

HARLEY DAVIDSON STREET 750

Street Glide® Special  2015

Black Denim
Kõige paremini müüv tsikkel USAs on tõestanud ennast kõigis 50 osariigis ja on nüüd valmis ülejäänud maailma vallutama. Selle tsikliga on ühtviisi mugav nii tööle sõita kui ka pikk ringsõit ette võtta. Eelmisel aasta projekt Rushmore andis tsiklile võimsa 103 mootori, madala profiiliga tagumise õhkvedrustuse, tuuletunnelis katsetatud ja nahkhiire tiiva kujulise voolundi, dual-halogen esitule, ergonoomilised juhtseadised ja uusima info- ning meelelahutussüsteemi. Tsiklil on ka tehasest pärit pinstripe muster, värvitud sisemine voolundi ja helisüsteemile Boom Box 6.5GT lisatud täiustatud info-ja meelelahutussüsteem koos GPS-i ja puuteekraaniga.

STREET GLIDE SPECIAL MOOTORRATAS HARLEY DAVIDSON

Siia paneme hetkel ainult mõned mudelid teile silmailuks. Kohale tuuakse kogu valik, mis sellel hetkel saadaval ning lisaks veel rõivaid ja varustust vaatamiseks. Tahad kohe? Harley-Davidson ootab teid oma poodides.

Eesti Mootorrattahooaja Avamine on traditsioon ja mootorratturite tähtsündmus, kus kogunevad kokku tuhanded mootorratturid ja kümned tuhanded mootorrattahuvilised. Päev algab kogunemisega Pärnus Laial tänaval, kuhu ehitame üles uhke festivali ala, kus näitavad oma uusimaid mootorrattaid ja varustust erinevad mootorratta brändid, motopoed ja maaletoojad. Päev täis meelelahutust ja erinevaid atraktsioone. Päeval toimub pidulik hooaja avamine ja Eesti suurim mootorrataste paraad läbi Pärnu linna. Päeva lõpetab suur MOTOPIDU Katlamajas. Vaata kogu kava siit: EMHA 2015

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.