EESTLASED TAAS VÕISTLUSTULES | Harley-Davidsoni ülemaailmsel võistlusel „Battle of the Kings“ osaleb ka Tallinna esindus

Harley-Davidson korraldatud mootorrataste ümberehitusvõistlusel osaleb Kesk- ja Ida-Euroopa regioonist 13 tööd, teiste seas ka Tallinna esinduses valminud unikaalne eritellimusmootorratas. Parima custom-mootorratta väljavalimiseks oodatakse inimesi osalema veebihääletusel.

Piiratud eelarve, tähtaeg ning võimalus valida endale kolme mudeli seast sobilik „tühi lõuend“ – need olid tänavu kolmandat järjestikust aastat harley-Davidsoni poolt korraldatava ümberehitusvõistluse „Battle of the Kings“ algtingimused.

“Kuigi võistlust peetakse tänavu juba kolmandat korda, ootasime taas põnevaid ja inspireerivaid töid. Mul on väga hea meel, et igal aastal lisandub uusi ideid ja lahendusi, mis näitab, et Harley-Davidsoni esindustes töötavad tõelised talendid. Just see teebki meist täna globaalsed liidrid eritellimusmootorrataste turul,“ ütles Harley-Davidsoni strateegiliste kasvuturgude juht Martin Heřmanský.

Tema sõnul keskendusid osad esindused võistlustöid luues stiilile, disainile ja detailide konstrueerimisele, kui teised lõid oma töö tulemusena praktiliselt uued mudelid.

Kokku osaleb Harley-Davidsoni ümberehitusvõistlusel enam kui 200 mehaanikute meeskonda kõikjalt maailmast. Kesk- ja Ida-Euroopa regioonis esitasid kohalikud esindused 13 võistlustööd. Regiooni parima poolt saab hääletada kuni 14. veebruarini veebilehel www.customkings.harley-davidson.com, peale mida liigub võitja edasi ülemaailmsesse finaali. Võistluse üldvõitja selgub novembris Milanos peetaval maailma suurimal mootorrataste messil EICMA.

Aitame omad võidule ja anna kindlasti oma hääl siin: www.customkings.harley-davidson.com