All American Roadshow jõuab laupäeval, 18. juunil Tallinna, tule ja tee oma lemmik raudratsuga prooviringe

All American Roadshow jõuab laupäeval, 18. juunil 2016 Tallinna Motodepoosse. Kõik huvilised on oodatud uute Indian ja Victory mootorrataste tutvustusele ja proovisõidule. Seekord on välja lükatud kuus raudratsut, millega põgusalt tutvuda ja prooviring teha.

INDIAN SCOUT

Legend on tagasi. Nagu ka esimene Scout, on ka praegune täiesti innovatiivne ja visuaalselt uskumatult täiuslik Ameerika kruiser. Südameks on täiesti uus ja unikaalne vedelikjahutusega Indiani 69 kuuptolline V-2 mootor. Kusjuures üllatavalt võimas, andes välja ligi 100 hõbujõudu.

Mineviku vormi rüütatud kaasajast annavad aimu ABS pidurid, alumiiniumvalu raam, kütuse sissepritse, 6-käiguline käigukast, vastukaaluga väntvõll, valuveljed, trossivaba gaasirull, ja palju muud.

Kvaliteedist annavad aimu täisnahast monosadul, plekist (mitte plastikust) porilauad ja hulgaliselt muid, esmapilgul hoomamatuid pisiasju.

INDIAN SCOUTINDIAN CHIEF CLASSIC

Indian Chief Classic on kõike seda mis Indian on kunagi olnud ja milline ta peaks olema. Skulpuuriliselt kaunis, võimas kruiser, ehitatud täiuslikus Indiani stiilis ja täis kaasaegset tipptehnoloogiat.

THUNDER STROKE 111 – mootor, kui kunstiteos. Toodab 139Nm väänet ja vastab igas aspektis traditsioonilisele Indiani stiilile.

Võtmeta käivitus – Kui Sul on taskus Indian® võtmehoidja, võid nautida turvalisest ja mugavast võtmeta käivitusest. Vajuta lihtsalt nupule ja tunned, kuidas mootor hakkab nurruma.

ABS ja püsikiiruse hoidja – Väga kaasaegne ja efektiivne ABS pidursüsteem tagab alati turvalise ja efektiivse pidurduse.Püsikiirusehoidja teeb sõitmise mugavaks pikematel otstel.

Kroomi, kroomi, kroomi – Peaaegu iga pind, mida oli kõimalik kroomida ka kroomiti.Esitulest tagatuleni katab ülikaunis kroomitud viimistlus legendaarset Indian® Chief™ Classic stiili.

Tõeline topeltsummuti – Indiani summutisüsteeb annab võimsalt mõnusa ja rikkaliku väljalaskeheli. See on akustiliselt projekteeritud eemaldama kõik ebameeldivad kõrged helid, nii et Sa kuuleksid tõelist Indiani.

INDIAN® CHIEF™ CLASSIC

INDIAN ROADMASTER

Indian Roadmaster esindab puhast ameerikalikku luksust. Legendaarne Roadmaster nimi on kasutusel olnud alates 1940ndatest aastatest aga nüüd – uuena sündinuna – on see täiuslikum kui kunagi varem.

Pikad matkad on ühendatud mugavuse ja stiiliga ennenägematul moel.

Elektriline tuuleklaas – üles alla liigutatav ainult nupuvajutusega.Tuuleklaasi disain vähendab ka peegeldusi.

Mahukad kohvrid – ilmastikukindlat pagasiruumi on sellel hiiglasel üle 140 liitri. Mugavad ja käepärased küljekohvrid, mahukas tagakohver ja mitmed väiksemad  säilituskohad pakuvad mugavaid lahendusi kõigele vajalikule – seda ka sõiduajal.

Soojendusega istmed – Roadmasteril on elektrilise soojendusega istmed nii juhile, kui ka kaassõitjale. Loomulikult reguleeritava soojusastmega.

Soojendusega käepidemed – Soojendusega käepidemed on reguleeritavad 10ne eri soojusastmega.

Reguleeritavad kaassõitja jalatoed – Roadmasteri reisija jalatoed on reguleeritavad vastavalt kaasreisija eelistustele.

THUNDER STROKE 111 – mootor, kui kunstiteos. Toodab 139Nm väänet ja vastab igas aspektis traditsioonilisele Indiani stiilile.

Kaugjuhitav lukustus – taga- ja küljekohvrid on puldist lukustatavad.

Võimsad LED tuled – sõidutuled, udutuled, suunatuled, tagatuled ja isegi porilaua kaunistus on kõik LED lahendustega tagades madala tarbimise, pika eluea ja korraliku valgustuse ka pimedas.

Võtmeta käivitus – Kui Sul on taskus Indian võtmehoidja, võid nautida turvalisest ja mugavast võtmeta käivitusest. Vajuta lihtsalt nupule ja tunned, kuidas mootor hakkab nurruma.INDIAN® ROADMASTER™

VICTORY OCTANE

Oma olemuselt väga mehelik, kuid selle sõidumugavust, sportlikkust ja aktiivsust on raske mõne teise rattaga võrrelda.

Välimuselt kaasaegne disain ja agressiivne USA stiil ühdendatuna uskumatult  võimsa 104 hj väändega V2 mootoriga.

Victory Octan

VICTORY GUNNER

Enam ei pea loobuma raskekaalu musklitest, et saada soovitud välimust. Bobberi stiil ja matistatud värvilahendused koos Victory sõiduomadustega annavad kokku Victory Gunner’i.

Standardvarustuses ABS idurid, 106 kuuptolline mootor ülihead sõiduomadused ja madal istumiskõrgus.

VICTORY GUNNER

VIKTORY MAGNUM

Uuenenud bagger 21″ esirattaga, madaldatud tagaosaga ja LED tuledega. See ratas paneb endale järele vaatama, ükskõik kus Sa ka ei sõidaks.

VICTORY MAGNUM

Kui tulete proovisõidule, võtke kindlasti kaasa :

  • Juhiload (me ei saa Motodepoos ID kaardi alusel juhtimisõiguse olemasolu kontrollida)
  • Isiklik sõiduvarustus (vähemalt kiiver ja kindad)

Palume sul 10-15 minutit varem kohal olla, et jõuaksime kõik vajalikud formaalsused vormistada.

Registreeritud sõidud kestavad kella 16.00ni – peale seda saavad huvilised proovida nö “elavas järjekorras”. Registreerida proovisõidule saad ennast SIIN

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.