5000€ ja Discover More 2016 unistuste mootorrattareisi võitis meie naaber, lätlane Michael Rozhdestvensky

Rozhdestvensky (pildil paremal), kes kandideeris konkursil koos 1315 teise mootorratturiga, sai auhinnaks 2-nädalase reisi koos kaaslasega enda poolt valitud sihtkohta 5000-eurose reisiraha ning vajaliku varustusega, et jäädvustada iga kilomeeter oma unistuste sõidust.

Võitja selgitati välja vastuse põhjal, millega ta vastas küsimusele: “Kuidas kirjeldaksid oma 2-nädalast unistuste reisi Harley-Davidsoni mootorrattaga, kasutades selleks kuni 200 tähemärki?“.  Võitja vastus osutus kõige põnevamaks.

“Olen võidu üle väga rõõmus ja väga üllatunud. Kui nägin konkursi kuulutust, mõtlesin, et miski ei ole võimatu – miks siis mitte proovida. Soovin oma 2-nädalase unistuste reisi läbi viia Harley-Davidsoni sünnimaal Ameerikas. Lähen sõitma koos paari sõbraga,” rääkis võitja innustunult.

Michael, Discover More konkursi tänavune võitja, kes on pärit Riiast, saab lisaks reisile 5000 eurot taskuraha ning GoPro kaamerad, et jäädvustada oma reisi kõik põnevamad hetked.

“Usume, et tänavune Discover More konkursi võitja innustab ka teisi mootorrattureid endaga liituma ning saab reisil kogeda seda, mida vabadus Harlay-Davidsoni kontseptsiooni mõistes tõeliselt tähendab,” ütles Martin Heřmanský, Harley-Davidsoni Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni juht.

Pagan, kus tahaks ise ka sellist võimalust, peab järgmisel korral kõvasti pingutama ehk tuleb võit järgmisel aastal Eesti hoovile.