Antud šedöövreid kindlasti “mitte” järele proovida: Operation Condor vs Matrix Reloaded

Me elame uues maailmas! Lisaks majanduslikule ning poliitilisele pingele globaalsel skaalal on Leonardo Di Caprio pärast kuuendat katset suutnud endale kahmata ühe hinnalise Oscari. Meie ei tea aga näitlemisest suurt midagi. Seetõttu heidamegi pilgu hoopis kuulsate filmide mootorrattastseenidele ning tunnustame nende leidlikust ja puhast sõidunaudingut, olgugi, et soovitame kodus antud šedöövreid kindlasti mitte järele proovida.

Operation Condor

Jackie Chan on tuntud oma võimsate ninja skillide poolest, ent vähemtuntud ka pühendunud krossisõitjana. Olles väikesel puhkusel, otsustas ta osaleda meestevahelisel sõbralikul kassi-hiire mängul. Värske hingeõhu ja puhastatud prillidega, asub ta loovalt kasutama ümbritsevat keskkonda oma isikliku võistlusrajana. Puudust ei tunne ka tema signatuur akrobaatikast ning kirsiks tordil ka rüütellik manööver. Daamid ja härrad “Operation Condor” ja Jackie Chan!

Matrix Reloaded

Kui eelnev video pikteeris rohkem inimlähedasemat ja käegakatsutavamat kogemust, siis Matrix tabab oma väga tehnikarohke ning peaaegu võimatuna näiva olemusega. Oskuslikult muudetakse elav liiklus ettearvamatuks slaalomrajaks, millel isegi Kelly Sildaru ei sooviks halva hoo puhul kätt proovida. Ent siinkohal tuletame meelde, et kiivri kandmine mootorrattaga sõites on rangelt kohustuslik. Eriti, kui sa sõidad jaburatel kiirustel vastassuunavööndis ning taga istub väheste kogemustega kaassõitja – just lõigu lõpus on näha, kuidas jätkamiseks tuli takistus rattalt eemaldada.