Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine kutsub sind maailmarekordit tegema!

Featured Video Play Icon

Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine 23. septembril, Pärnus on traditsioon ja mootorratturite tähtsündmus olnud juba 10 aastat. Pärnusse kogunevad tuhanded mootorratturid ja kümned tuhanded mootorrattahuvilised, et üheskoos pidulikult lõpetada hooaeg ning tänavu, esmakordselt, püstitada kõige pikema mootorrattaparaadi maailma rekord.  

Mootorrattahooaja lõpetamisel on keskmiselt osalenud üle 2500 mootorratturi, mis on pea 1.5x rohkem kui eelmise rekordi hoidja, mistõttu on edu kindlam kui Kalevipoja nimi. Selleks, et see aga reaalsuseks saaks vajame kõikide Eesti mootorratturite abi ning sihikindlust, mistõttu kutsume üles kõiki motoriseeritud kaherattaliste austajaid osalema tänavusel Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamisel, et kirjutada Eesti mootorratturid jäädavalt ajalukku!

Lisaks võimsale rekordisooritusele toimub päeval kogunemine Pärnu Supeluse tänaval, kus on võimalik tutvuda erinevate mootorrataste edasimüüjatega, nautida võrratut tänavatoitu ning veeta üks mõnus sügisene päev inimeste keskel, kes armastavad mootorrattaid ja kõike, mis sellega kaasneb.

MOTOPIDU

Õhtul ootab Club Wildcards , aadressil Allika 2, et edukat päeva lõpetada mootorratturite, pantomiimide ja muusika keskel. Viimasele pakub lahenduse teadatuntud ning armastatud muusik Jarek Kasar, kelle võimas muusika ning huumorist läbivettinud esinemine on ideaalseks lõpetuseks tänavusele hooajale. 

TULE TUTVUSTA END MOOTORRATTAHOOAJA LÕPETAMISEL

Oled ettevõtja, mootorrataste maaletooja, motopood, motosündmuste korraldaja, edasimüüja, tänavatoidu kohvik, start-up, turismi- ja meelelahutusfirma ning võid pakkuda huvi mootorratturitele või sinu kliendid on mootorratturid.

Kõik mida näed alumisel pildil, ootab Sind. Kokku 12000m2 esitlusipinda. Paraadi koridori pikkus 1000m ja sellest reklaampinda 2000m. Lisaks eksponaadi ala pinnad.

Eesti Mootorrattahooaja Lõpatamine on heaks turundusvõimaluseks ja otsene kontakt oma klientidega. Tule tutvusta ennast seal, kus on koos suurim hulk mootorrattureid ja motohuvilisi.

Seega palume kõigil mootorratturitel ja motorrattahuvilistel Eestis olla 23. septembril Pärnus, kus kirjutame endid igavesti ajalukku kui kõige võimsam mootorrattarahvas terves maailmas! Sündmuse koduleht on SIIN!

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.