Auto24ringil toimub mootokauba laat “Moto Bazaar”

Hoolimata hilja saabunud kevadest on mootorrattahooaeg täies hoos! Hooaja algus on enamiku mootorratturite jaoks aeg, mil mõeldakse ratta vahetuse peale ning varustuse hankimisele. Kohe suve alguses, 5. juunil, on selleks ideaalne võimalus Moto Bazaaril Pärnus, auto24ringil!

“Paljudel mootorrattaomanikel on varustust ja varuosi, mis on garaaži seisma jäänud ning mille järele neil endil enam vajadust pole. Moto Bazaar on hea koht mitte ainult neile, kes garaaži tühjendada soovivad, vaid ka neile kes soovivad hea hinnaga õiget asja leida. Nagu ikka laadal on Moto Bazaaril võimalus müüa ja osta varustust, aga miks mitte ka lihtsalt vahetada!” tutvustab üritust Adomas Dautartas, Moto Bazaari korraldaja.

Moto Bazaar on avatud kõigile mootorrattahuvilistele hoolimata mootorratta liigist. Chopperid, enduurod, naked ja sportrattad ning customid on kõik oodatud! Moto Bazaar on osa auto24ringil toimuvast motofestivalist, millega seoses on oodata rohkelt külalisi. Moto Bazaaril osalemiseks piisab vaid festivalipileti soetamisest (5 eurot kohapealt ostes), mingit lisatasu ei ole! Kauplejatel lubatakse oma autod ja mootorrattad parkida laada-ala juurde ning paigaldada laada-alale oma telgid/letid. Kõigil, kel on huvi Moto Bazaaril kaubelda, palume registreeruda e-maili teel aadressil info@coffeeracers.lt. “Varajane registreerimine võimaldab meil paremini planeerida laadaplatsi ning muuta seda kõigile mugavamaks,” lisab korraldaja.

Statistika näitab, et mootorrataste müük saavutab oma tipu märtsis ja aprillis ning varustust ja varuosi müüakse veidi hiljem.

Kogenud mootorrattakaupmehe nõuanne – kui otsid omale uut ratast kasutatute hulgast, pea meeles, et tootmisaasta ja läbisõit ei ole kõige olulisemad. Palju tähtsam on mootorratta üldine seisukord. Ettevaatlik tasuks olla ratastega, millele on paigaldatud palju järelturu osasid. Tihti peale on need paigaldatud asendamaks kukkumise tagajärel purunenud originaalosi ning võivad varjata defekte, mille parandamine on kulukas. Kui otsid mootorrattavarustust, aga ei taha osta uut, siis on ka selle jaoks mõistlik külastada Moto Bazaari! Võid leida endale väga hea hinnaga korraliku vastuse! Kiivri ostmisel soovitame siiski pöörduda motopoodidesse, kuna kasutatud kiivri ostmine on äärmiselt riskantne ning selle arvelt kokku hoida ei tohiks.

Moto Bazaar toimub 5. juunil Pärnus auto24ringil Eneos Motoringraja Eesti ja Balti meistrivõistluste etapi raames!