HARLEY ON TOUR! HARLEY-DAVIDSONI DEMO TRUCK TULEB PÄRNU

Harley-Davidsoni spetsiaalne 23 mootorratast kandev demoveok, mis külastab sel suvel 14 riiki üle kogu Euroopa, peatub 5.-6. mail Pärnus Eesti Mootorrattahooaja Avamisel 2018, võimaldades kõigile kohale tulnud huvilistele tasuta proovisõite.

Sündmus kannab nimetust „Harley on Tour“ ning see võimaldab kõigil soovijatel saada paremat ülevaadet Harley-Davidsoni mootorratastest ning neid tasuta proovida.

Demo-trucki peatuskohtades on kõigil soovijatel võimalik testida uusimaid Harley-Davidsoni mootorrattaid, et õppida vahet tegema erinevate rataste omadustel ja stiilil. Testsõitusid ning vajalikku varustust selleks saab juba praegu broneerida kodulehel www.harley-davidson.ee.

“Kõigis peatuspunktides saavad huvilised proovida 23 erinevat Harley-Davidsoni mudelit, mis annavad hea läbilõike kogu Harley-Davidsoni valikust. Tänavu on meil kaasas:

Touring:
Road King®
Road King Special
Ultra Limited
Street Glide® Special
Road Glide® Ultra
Road Glide® Special

Softtail:
Fat Boy 114
Fat Boy 114
Heritage Classic 114
Street Bob
Breakout 114
Fat Bob
Fat Bob 114
Low Rider
Sport Glide
Slim

Sportster:
Roadster™
Forty-Eight®
IRON 883™
IRON 1200™
Forty-Eight® Special

Street:
STREET 750
Street Rod®

Soovitan kõigil huvilistel kohale tulla, sest see on hea võimalus erinevaid mudeleid proovida ning endale sobivaim leida,” ütles Harley-Davidsoni esindaja.

Kuna sündmuse vastu on igal aastal suur huvi, soovitab Harley-Davidson huvilistel end juba varakult proovisõidule registreerida. Registreerumisel saab endale välja valida mudelid, mida proovida soovitakse. Soovitud proovisõidu aeg kinnitatakse seejärel e-maili või telefoni teel, kasutades selleks registreerumisel sisestatud kontaktandmeid. Proovisõidule minekuks peavad kõigil soovijatel kaasas olema kehtiv ID-kaart ning juhiluba.

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.