UUE FORD MUSTANG 2018 ESMAESITLUS EESTIS TOIMUB MOOTORRATTAHOOAJA AVAMISEL

Ameerika Auto on ka sel aastal Eesti Mootorrattahooaja Avamisel esindatud ning lubab sel korral tuua esmaesitluseks kohale 2018 aasta Ford Mustang GT 5.0L V8. Seda esivanematelt innustust saanud musta metsikut hobust on võimalik oma silmaga katsuda 5. mail Pärnus!

2018 Ford Mustang pakub kõike, mida iga Mustangi fanaatik unistab – rohkem jõudu, paremat tehnoloogiat ja laiemat valikut isikupärase ratsu leidmiseks. Vihane, viie liitrine V8 pakub sadulas istudes 460 hobujõudu (343kW, 570Nm), mis teeb sellest aegade võimsaima Ford Mustangi.

Värske Mustang on varustatud ka uue 10-käigulise SelectShift® automaatkäigukastiga. Optimiseeritud käiguvahed suurendavad jõudlust ja parendavad kiirendust, mis teevad sellest parima automaatkäigukasti, mida Ford Mustang seni pakkunud.

Tehnoloogilised uuendused hõlmavad endas täielikult kohandatavat 12-tollist LCD digitaalset näidikute lauda, Active Valve Performance väljalaskesüsteemi, uusi juhiabisüsteeme – Pre-Collision Assist (avariide ennetamis süsteem, mis märkab ka jalakäijaid) ja SYNC® Connect. Viimane annab võimaluse (kasutades Fordi loodud nutitelefoni rakendust) avada ja lukustada uksi, käivitada sõidukit ning võimaldab kasutajale diagnostilist infot nagu näiteks kütuse kogust paagis.

Fordi disainerid on teinud tublit tööd muutes uue Mustangi esi- ja tagaosa aerodünaamilisemaks, mille tulemusena on paranenud juhitavus ning vähenenud kütusekulu (linnas/maanteel/keskmine 11,2/7,4/9,4 L/100km). Hoolimata sujuvamast disainist on 2018 Mustangil säilinud poniautole omane, metsik, välimus.

2018 Ford Mustang & Burnout?

Selleks, et anda lisaks tehnilisele tekstile edasi seda, mida uus Mustang pakkuda suudab, näitab Fordi õppevideo Teile kuidas korralikult kummi põletada.

Selleks, et oma silmaga tunnistada selle musta täku olemasolu, kohtume 5. mai Pärnus Eesti Mootorrattahooaja avamisel. Suure huvi ja kiire reageerimise korral on just Teil võimalik see metsik täkk kodustada!

Toimetas Rait Murumets