EMHA2016 – Ameerika Auto näitab võimsust ja vajutab massiga

Tuleb see liigsest testosteroonist või adrenaliinist, kuid väidetavalt meeldivat enamikule tsiklisõitjatest ka suured USA autod. Üks neist on keegi T.T. Vähemalt kommentaariumites nii populaarseks saanud. On’s RAM tõesti pelgalt riistapikendus või ehk ka midagi asjalikumat? Paljud teavad vanemaid RAM-i mudelaid, suur kogus rauda, kolisev plastik, mõtlik käigukast ja võimas mootor.

Tänasel RAM-il on sellest säilinud vaid pool: võimsus ja mass. Kõik muu on täiesti uus tase. Kvaliteetne plastik, sujuv 8-a käiguline kast ja mugavus, mis võrdväärne endast kallimate Audide, BMW-de ja Volvodega. Samas on RAM tõeline “redneck’i” sõiduk,  millega saab vedada nii ämma kui lehma, nii puid kui tsiklit. Seda ka halbadel teedel.

Tundub, et kui ta meil Euroopas tillile ka jupi juurde viskab, on siiski tegemist suurepärase ja universaalse autoga. Kellel huvi, saab Pärnus Mootorrattahooaja Avamisel selle autoga lähemalt tutvuda, ning tõsisema huvi korral ka proovida. Ameerika Auto toob kohale ka Ford F -150 ja Ford Mustangi viimased mudelid, näha saab ka vana USA rauda. Seega, PÄRNUS NÄEME!

DODGE RAM 1500 LARAMIE LIMITED

FORD F-150 PLATINUM

DODGE CHARGER SRT HELLCAT

FORD MUSTANG GT350 TRACK PACKAGE