EMHA – VÕIDA HARLEY-DAVIDSON SUPERLOW 1200T & SÕIDA

Eesti Mootorrattahooaja Avamine annab ühele õnnelikule inimesele mootorratta hooajalise kasutusõiguse

Mida ühelt Sportster-ilt tahta võiks? Madal iste, mugavalt käeulatuses olev juhtraud ja jalatoed, väike pöördering, hea juhitavus väikestel kiirustel, ABS? Hüva, kõik need on olemas. Nii, aga mida ootate tourer-tüüpi tsiklilt? Aerodünaamiline tuuleklaas, lukustatavad sadulakotid, kaks istet, vibratsiooni vähendavad minijalatoed ja suurepärane vedrustus? Ja mis te arvate, ka need on olemas. Lisaks ei tohi unustada säravaid viie kodaraga velgi, põnevaid värvikombinatsioone ja kroomitud detaile, mis ilustavad seda ülimalt universaalset Harley-d esirattast kuni tagarattani välja.

Kõikide osalejate vahel loositakse välja Harley-Davidsoni mootorratta kasutusõigus ning lisaks veel mitmeid auhindu meie toetajatelt. Tule anna õnnele võimalus ja sõida koju uhke mootorrattaga või mootorrattakiivriga.  Loosipileti saad soetada omale sündmusel kohapealt 5 euro eest. Sündmusele kohale saabudes tervitavad sind usinad abilised, kes aitavad sul mootorratta ilusti paraadikoridori parkida ning seejärel on võimalus soetada omale festivali pass. Festivali pass sisaldab endas informatsiooni antud sündmuse kohta ning loosikupongi, mille täidate ja poetate loosikasti.

Päeval toimuvad ka vaheloosimised, kus loositakse välja hulgaliselt auhindu kõikidelt toetajatelt ning magustoiduks, öisel motopeol loositakse välja üks õnnelik, kes saab endale selle uhke Harley-Davidsoni mootorratta. Rohkem infot leiad mootorratturid.ee/emha2016

Model Year 2014, MY14, Model Year 14, 2014, Sportster, 1200C, 1200 Custom, Spotster 1200 Custom