Eesti Mootorrattahooaja Avamisel toob Renard rahvale vaatamiseks kolm ratast: BMW R90/6 Factory Racer, 125cc Martini Racing Replica ning loomulikult Renard GT

Renard Speed Shopile on aluse pannud Andres Uibomäe, kelle customrattad on leidnud tunnustust ka kaugemal kui kodune Maarjamaa. Läbi tema algatuse on Telliskivis sündinud uus ning omanäoline petrolheadide unelm: garaaž, kohvik ja motopood üheskoos.

Renardi kaubamärk taaselustati 2008. aastal Eesti ettevõtjate, disainerite ja võidusõiduinseneride ühisel jõul. Enne Teist maailmasõda paiknes nimelt Tallinnas Lasnamäe nõlval tehas, mis oli spetsialiseerunud motoriseeritud kaherattaliste tootmisele. Kahjuks see ettevõtte hävis 1944 a. märtsipommitamises, kuid tänu Uibomäe algatusele on Renardi nimi Tallinnas ja Eestimaal jälle tuntust kogumas. 2010. aastal lasti välja esimene “uue aja Renard” – unikaalse monokokk kerega Renard GT, mis kogus kiirelt ülemaailmset tuntust.

Seeriarataste tootmise asemel otsustati siiski keskenuda käsitööle ja asuti entusiastlikult ehitama custom-rattaid. Nüüdseks on Renard Speed Shop uste vahelt välja sõitnud juba rohkem kui 20 eriilmelist ja nende omanike individuaalsust rõhutavat mootorratast ning see number aina kasvab.

Eesti Mootorrattahooaja Avamisel toob Renard rahvale vaatamiseks kolm ratast:
BMW R90/6 Factory Racer, 125cc Martini Racing Replica ning loomulikult Renard GT.

Lisaks mootorratastele saab kohapeal tutvuda Renard Speed Shopi värskendava valikuga motovarustusest ja selle juurde kuuluvaga.

Eripakkumisena saavad kõik kiivri ostjad endale Bubbleshield visiiri poole hinnaga.

Ei leidnud endale sobivat – tutvu ka Renard Speed Shop veebipoe valikuga www.renardspeedshop.com