Renard Speed Shop kusub klubiõhtule ja näitab kohvi kõrvale head filmielamust

Tallinnas Telliskivi linnakus asub Renard Speed Shop – kustom mootorrataste ehitaja ja disainija. R.S.S. ehitatud rattad on leidnud kajastamist rahvusvahelises meedias ning tuntud Eestist kaugemal. Põhjuse selleks on andnud rataste ehituse häbematult kõrge tehniline ja esteetiline kvaliteet. Sisuliselt on rattad ehitatud n.ö. tehase tasemel ja käsitöönduslikkust on raske või suisa võimatu tuvastada.

Renard Speed Shop kusub klubiõhtule (4)

R.S.S. algusaegadest peale on kandavaks ideeks olnud lisaks tsikliehitusele ja klassikutele/kustomitele sobiva varustuse müügile ka tsiklikultuuri propageerimine laiemalt. See on ka üks põhjustest, miks R.S.S.-iga samas hoones asub Renard Speed Shop Cafe. Kohvik annab lisaks elustiilikauba ostule võimaluse nautida head kohvi (väidetavalt Tallinna parimat), vaadata kuidas ehitatakse ja taastatakse tsikleid ning kohtuda mõttekaaslastega.

Renard Speed Shop kusub klubiõhtule (2)

Ürituse formaat on sammuks lähemale motokultuuri levitamisele laiemalt. Klubiõhtu Vol 1. näol on tegemist pilootüritusega pikemale ürituste sarjale – loodame edaspidi erinevatel teemade kohtumisi ja töötubasid läbi sagedusega, kord nädala või kahe tagant. Teemad on erinevad. Jagame nii praktilisi nõuandeid, sotsialiseerume, kui vaatame filme. Suvel, kui sõiduhooaeg hoos, lisanduvad näiteks ühissõidud ja miks ka mitte bike night tüüpi üritused.

Renard Speed Shop kusub klubiõhtule (3)

Hetkel näidatava filmi lõplik valik pole veel langetatud aga see saab olema üks kolmest: “On Any Sunday”, “The Best Bar in America” või “The Greasy Hands Preachers”. Film ise kestab ca 1:20 ja pärast seda jääb meil veel tunnike aega R.S.S. ruumes ringi vaadata ning sotsialiseeruda.  Kui osalejad on huvitatud ka järgmisel üritusel osalemast, siis ongi  soovitud tulem saavutatud.

Kohale on oodatud alates kell 18:45 aga kohtade hulk on piiratud. Osaleda saab vaid 25 inimest, kuna meile rohkem lihtsalt ei mahu. Sisse saavad need, kes on end eelnevalt registreerinud Eventbright lehel: https://goo.gl/ryBqkd

Renard Speed Shop kusub klubiõhtule (1)