HARLEY-DAVIDSONI EDASIMÜÜJAD VÕISTLEVAD OMAVAHEL PARIMA ERITELLIMUSMOOTORRATTA EHITAJA TIITLI PÄRAST

Harley-Davidsoni edasimüüjad üle Euroopa võistlevad omavahel parima eritellimusehitaja tiitli pärast, võttes mõõtu Harley uusima tooteperekonna liikme Street™ 750 ümberehitamises.

Võistlus nimega ‘Battle of the Kings’ leiab aset kuni käesoleva aasta juunikuuni ning see hõlmab kõiki ametlikke edasimüüjaid üle kogu Euroopa. Edasimüüjad võistlevad omavahel eritellimusmootorratta ehitamise oskuste poolest, mida nad presenteerivad “tühjal molbertil”, milleks on Harley-Davidsoni tootevaliku uusim liige Street 750. Võistlust peetakse kaheetapilisena, kus esimeseks etapiks on kohalik võistlus iga riigi ‘Custom King’ tiitliomaniku leidmiseks ning teiseks etapiks head-to-head võistlus riikide tšempionite vahel. Võitja saab preemiaks prestiižse auhinna ‘Wheels & Waves’, mis antakse üle juunikuus Biarritzis Prantsusmaal.

HarleyDavidson Street 750

Mudel Street 750 esindab ideaalset alust ümberehitusoskuste presenteerimiseks. “Tegemist on ideaalse eritellimusmootorratta mudeliga, mida paljud omanikud juba isikupärastavad, nähes selleks head põhja erinevate elementide miksimiseks,” ütles Harley-Davidson EMEA turundusdirektor Mike Johnstone. “Arvestades, milline edasimüüjate võrgustik selle võistluse taga seisab, oleme veendunud, et näeme fantastilisi näiteid eritellimusehituse kunstist. Igas Harley-Davidsoni esinduses töötavad mehaanikud on vaieldamatud eritellimusehituse kuningad. Mitte ühelgi teisel brändil ei ole sellist eritellimusekspertide võrgustikku ja sellist valikut varuosi ning aksessuaare, mis on spetsiaalselt eritellimusehituse jaoks disainitud,” lisas Johnstone.

Harley-Davidsoni Dark Custom tooteliini kuuluv Street 750 on disainitud individuaalseks eneseväljenduseks läbi lihtsasti teostatava ümberehituse. Põhinedes uuele vedelikjahutusega v-twin mootorile, on mudeli näol tegemist kiireima ja kergeima saadaval oleva Harley-Davidsoniga, mis ei tee samas kompromissi ühegi Harley brändi omadusega nagu individuaalsus, mässumeelsus ja vabadus. Dark Custom on Harley-Davidsoni kaasaegne nägu, mida iseloomustab must minimalism ja kalduvus autentsele retro-stiilile. Dark Custom mootorrattad on saadaval matina või läbinisti musta viimistlusega, vintage-kiidega ning uusi kliente ligitõmbava taskukohase hinnaga.

Esimeste Street 750 mudelite ümberehitus on juba käimas ning koheselt, kui need valmivad, pannakse valmis mudelid tutvumiseks üles ka online-keskkonda. Võistluse esimene etapp põhineb avalikule online-hääletuse süsteemile, mis viiakse läbi Dark Custom veebilehel www.h-d.com/darkcustom. Esimesest etapist edasi jõudnud võidurattad ja nende loojad lähevad seejärel edasi 11. juunil Biarritzis peetaval ‘Wheels & Waves” elustiilisündmusel head-to-head võistlustulle ning seal selgitab võitja ja “Custom King” trofee värske omaniku asjatundjatest koosnev žürii.

Loe Battle of the Kings võistlusest lähemalt siit: www.h-d.com/darkcustom

One Comment

  1. Ainus, mis jäi mainimata, et iga diiler otsustab ise, mis summa ulatuses “tuunimine” käib

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.