HARLEY-DAVIDSONI EDASIMÜÜJAD ALUSTASID JAHTI “CUSTOM KING” TIITLILE

Harley-Davidsoni diilerid Euroopas, Kesk-Idas ja Aafrikas võistlevad teist aastat järjest parima eritellimusmootorratta ehitamises, võttes mõõtu ühe Harley-Davidsoni uusima mudeli,  Sportster Iron 883 ümberehitamises.

‘Battle of the Kings’ võistlus, mis kestab käesoleva aasta juuni kuuni, hõlmab endas kõiki piirkonna ametlikke esindusi, kellel on võimalus võistluse käigus demonstreerida oma originaalsust ja loovust uuel Iron 883-l. Tegemist on kahefaasilise konkursiga, mille esimene etapp selgitab kohalikud võitjad ehk riigi “Custom Kingid” ning mille teine etapp kulmineerub head-to-head võistlusega riiklike tšempionide vahel. Võitjale antakse auhind üle prestiižsel ‘Wheels & Waves’ elustiilisündmusel Biarritzis Prantsusmaal.

Sportsteri perekond on olnud Ameerika mootorrataste ikoon aastast 1957. Tegemist on populaarseima ümberehitatava mudeliliiniga ning nagu oma eelkäijad, esindab ka uus Iron 883 ideaalset valget molberti Harley-Davidsoni diilerivõrgustiku ümberehitusoskuste esitlemiseks.

IRON 883 MOOTORRATAS EE776463

“Iron 883 on ümberehitamiseks ideaalne mudel ning juba täna isikupärastatakse neid omanike poolt, kes näevad mudelit ideaalse baasina, millele oma stiil juurde anda,“ ütles Harley-Davidson EMEA turundusdirektor Mike Johnstone. “Olime möödunud aasta Battle of the Kings võistluse eduga väga rahul. Kogusime enam kui 30 000 häält ning saime võistlustöid enam kui 150 edasimüüjalt üle kogu Euroopa. Kuna meie diilerid toetavad võistluse toimumist tulihingeliselt, loodame möödunud aasta tulemusi tänavu veelgi ületada ning ootame juba põnevusega veelgi enamate inspireerivate eritellimusmootorrataste osalemist,“ lisas Johntone. “Meie ekspertmehaanikud on vaieldamatud „Custom Kingid“ ning parimad inimesed, kelle poole kõigi custom-küsimustega pöörduda. Harley-Davidsonil on väga sisutihe ümberehitamise ajalugu, tugev ekspertide võrgustik ning lai valik osi ja aksessuaare, mistõttu on meie edasimüüjad kindlasti heal positsioonil võistlusest osavõtmiseks,“ selgitas Johnstone.

Disainitud selleks, et inspireerida individuaalset eneseväljendust läbi lihtsa ümberehituse, on Iron 883 uusim liige Harley-Davidsoni Sportsterite mudelivalikus. Uus Iron 883 töötab 883cc Evolution V-Twin mootoril, mis on loodud punase tule alt kiireks minemavõtuks. Iron 883 on tahtlikult tahumatu ja lihvimata ning ei tee kompromissi Harley-Davidsoni brändi väärtuse suhtes, milleks on individuaalsus, mässumeelsus ning vabadus.

Oma lemmik Battle of the Kings võistlustöö poolt on võimalik hääletada kuni aprilli lõpuni veebilehel www.h-d.com/customkings, peale mida annab töödele hinnangu professionaalne žürii, kes selgitab ka võitjad. Seejärel lähevad kõik riiklike võistluste võitjad üksteisega vastamisi Euroopa mainekaimal eritellimusmootorrataste sündmusel ‘Wheels & Waves’, mis peetakse käesoleva aasta juunis Biarritzis.  Tuntud mehaanikutest ja mootorrattaspetsialistidest žürii valib seal välja võitja, kes saab omale 2016. aasta ‘Custom King’ tiitli ja trofee.

Võistluses on ka Eesti mehe, Heiko Rau sulest tulnud ja väga metsiku väljanägemisega sõjamasin. Anna oma hääl siin: www.h-d.com/customkings

[justified_image_grid preset=3 row_height=250 height_deviation=50 link_title_field=off img_alt_field=off magnific_zoom=yes caption=off overlay=off specialfx=others specialfx_type=desaturate lightbox=photoswipe mobile_lightbox=photoswipe allow_animated_gifs=yes max_rows=3]

Hooajaks valmistudes ära unusta mootorratta kindlustamist. Kindlustusseltside pakkumised on väga erinevad, seepärast on mõistlik neid enne võrrelda.

IIZI_728x320

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.