HARLEY-DAVIDSON KINGIB ÜHELE TESTSÕITJALE DARK CUSTOM MOOTORRATTA JA UNISTUSTE REISI

Harley-Davidson kuulutas täna välja Euroopat, Lähis-Ida ja Aafrikat hõlmava erilise testsõidu kampaania, premeerides üht õnnelikku ratturit unistuste auhinnaga.

Kampaanias osalemiseks tuleb valida endale proovisõiduks ükskõik milline Harley-Davidson Dark Custom ™ mootorratas, sealhulgas ümberlaetud 2016 Iron 883 ™ või Forty-Eight® mudelid. Proovisõidu teinud ratturid osalevad konkursil, kus võib võita Dark Custom ™ mootorratta, mis on koostöös võitja endaga disainitud Harley-Davidsoni vanemdisaineri Dais Nagao poolt.


Võitnud rattur saab valida ükskõik millise Dark Custom ™ mootorratta ja disainida see Milwaukees, USA-s koos Dais Nagaoga oma unistuste rattaks ning see siis endale koju viia.

Forty Eight 2016 mootorratturid

Lisaks sisaldab auhinnareis VIP tuuri Milwaukeesse, Harley-Davidsoni koju, kus võitja majutatakse kohalikus hotellis. Reisi käigus on võimalik käia Harley-Davidsoni muuseumis ning erinevatel kohalikel muusika ja spordiüritustel.

Kuid see pole veel kõik! Lisaks avaneb võitjal võimalus külastada Californiat ja seda kõike Harley-Davidsoni kulul. Reis sisaldab ekskursiooni LA-sse koos kohaliku giidiga, surfikursust ja pileteid kontserditele.

Kõige tipuks annab Harley-Davidson selle mälestusterikka kogemuse jäädvustamiseks võitjale kaamera, et ta saaks hiljem oma elamusi ka teistega jagada. Auhind sisaldab veel ka restoranide külastusi ning H-D Black Label kollektsiooni riideid.

Võistlusel osalemiseks peab endale broneerima proovisõiduks ühega Harley-Davidsoni Dark™ Custom mudelitest nagu Harley-Davidson Street® 750, Iron 883™, Forty-Eight®, Street Bob®, Street Bob® Special või Fat Bob®. Proovisõit tuleb registreerida lähima diileri juures või kodulehel  www.h-d.com/testride.

Harley Davidson Iron 833

Teave Harley-Davidson Motor Company kohta 

Harley-Davidson Motor Company on juba alates 1903. aastast aidanud täita unistusi isiklikust vabadusest, pakkudes custom-, cruiser- ja pikamaasõidu mootorrattaid ning sõiduelamusi ja korraldades mootorratturitele mõeldud üritusi, ja pakub kõigi Harley-Davidsoni mootorrataste osi ja lisavarustust; sõiduvarustust ning -rõivaid ja muid tooteid. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.h-d.com.

One Comment

  1. Ehk liiga vara aga Eesti HDs selliseid mudeleid testsõidu reg lehe valikus ei ole?