E-Raw – elektrimootoriga cafe racer prototüüp, millel on toorest puidust sadul

Kui oleks olemas kategooria käsitöö mootorratastele, mis on tühjendatud kõigest, mis pole eluliselt vajalik, siis just E-Raw oleks selle segmendi etalon.

See müsteerilise prantsuse keelt kõneleva Expemotioni poolt allkirjastatud käsitööna valminud meistriteos, jutustab Teile loo sellest, kuidas lihtsus võib viia imeliste tulemusteni. Terasest raam ümbritseb akut ning osaliselt ka mootorit. Lihtne, raamiga sulanduv juhtraud lisab killukese drag racing maailmast, mis muudab ratast visuaalselt pikemaks, kui see tegelikkuses on.

e-raw-is-an-electric-cafe-racer-prototype-with-a-truly-raw-wooden-seat-video-photo-gallery_13

Seltsimehed Expemotionist tunduvad olevat eksperdid massi tsentraliseerimises ning vaadates E-Raw välimust tundub, et see saab hakkama nii linnas kui ka kurvilistel külateedel.

Kelle tähelepanu poleks püüdnud see kaunis puidust sadul, mis on kokku kleebitud 80 kihist vineerist. Kas ka siinkohal kehtib ütlus: Ilu nõuab ohvreid? Esimese probleemina võib välja tuua mugavuse, kuigi pole avaldatud tehnilisi näitajaid mootori ega aku kestvuse kohta, ei ole puuplangul istumine kindlasti sama mugav kui tavapärasel sadulal. Teisalt tasub muretseda ka ohutuse pärast, kuna lamineeritud vineer käitub nagu lehtvedru, mille tagajärjel on sadul pideva pinge all ning võib seetõttu murduda.

e-raw-is-an-electric-cafe-racer-prototype-with-a-truly-raw-wooden-seat-video-photo-gallery_10 e-raw-is-an-electric-cafe-racer-prototype-with-a-truly-raw-wooden-seat-video-photo-gallery_9 e-raw-is-an-electric-cafe-racer-prototype-with-a-truly-raw-wooden-seat-video-photo-gallery_5 e-raw-is-an-electric-cafe-racer-prototype-with-a-truly-raw-wooden-seat-video-photo-gallery_4

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.