VÄO: Bandit 9 Eve mootorratas

Lõppude lõpuks on jõudnud kätte see hetk kui me näeme vastvalminud ja ahjusooja Bandit 9 Eve mootorratast. Olime õhevil kui nägime esimesi konseptuaalseid materjale, mis pikteerisid Daryl Villauneva uut ajuülitist Bandit 9 seeriast ehk Eve mudelit. Tema enda ennustus on, et antud mootorratas leiab oma koha naisterahvaste südametes ning on ära märkinud, et naiste osakaal sõitjate hulgas on kasvav nähtus. Kuna Eve mudel on kerge ja lihtsasti manööverdatav, on sellel ideaalne sobivus naistega, kes tahavad omada ilusat mootorratast, maksmata selle eest hingehinda.

BANDIT9_mootorratas_7

Kui rääkida nüüd rattast täpsemalt siis on tegemist mootorrattaga, mis tuleb kahes erinevas mootorivariandis – 90cc ja 120cc, mis mõlemal juhul on ehitatud 1967 Honda SS mootori baasil. Bandit 9 Eve mootorrattaid valmistatakse ainult eritellimusel ning maksavad umbkaudu 6300 – 7500€, mis tuttuue ratta kohta polegi just kõige hullem. Terve ratas on erinevalt Bandit 9-st on Eve raam vormitud ühest katkematust terastorujupist ja lõppviimistlusena kasutatud kroom annab koos pronksivärvi detailidega elegantse, kuid töökindla välimuse. Eritellimusena valmiv pidurdustule kate on tehtud quartz klaasist, vedrustus on täielikult paljastatud, nahast iste ning elektrilinestarter on mõned asjad, mis jäävad silma kui Bandit 9 Eve vaadata.

Nautige tootepilte, mis on fotograafi Wing Chani ja Ukrainast pärit moedisaineri Konstantin Kofta poolt tehtud ja tuleb tõdeda, esitlevad seda mootorratast täpselt õiges valguses.

BANDIT9_mootorratas_8 BANDIT9_mootorratas_9 BANDIT9_mootorratas_10

Toimetas Ranto Lupp

Mootorratturid.ee asutaja ja toimetaja.