EMHL_ORANŽ_PNG_x1

23 SEPTEMBER

SUPELUSE TÄNAV
PÄRNU

Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine on suur traditsioon ja mootorratturite aasta tähtsündmus, kus kogunevad kokku tuhanded mootorratturid ja kümned tuhanded mootorrattahuvilised.

Päev algab kogunemisega Pärnus Supeluse tänaval, kuhu ehitame üles uhke festivali, näitame oma parimaid mootorrattaid ja varustust. Naudime motopäeva ning suhtleme vanade sõpradega.

Päev täis meelelahutust ja erinevaid atraktsioone. Päeval toimub pidulik hooaja lõpetamine ja uhke mootorrataste PARAAD läbi Pärnu linna.

Paraadi teekonna pikkus on 32 km millest 5 km pikkusel maanteelõigul püstitame kõik koos MAAILMA KÕIGE SUUREMA ÜHES REAS LIIKUVA MOOTORRATTA PARAADI REKORDI.

Päeva lõpetab suur MOTOPIDU Club Wildcards õuel.

10:00 PÄEVA AVAMINE
10:00 – 15:00 MUHE MOTOPÄEV
15:15 HOOAJA PIDULIK LÕPETAMINE
15:30 PARAADI START
16:00 MAAILMAREKORDI TEGEMINE
17:00 PARAADI LÕPP
20:00 PIDU CLUB WILDCARDS

MAAILMAREKORDINI ON

2017/09/23 10:00:00

MOTOPARAAD

Asukoht: Pärnu
Algus: 15:30
Pikkus: 32 km
Kestvus: 90 min

MOTOPARADE

Location: Pärnu
Sart: 15:30
Length: 32 km
Duration: 90 min

TOETA SÜNDMUST

Sinu ja kõigi teiste mootorratturite osalus ning toetus on olulised osad rekordi sündimisloos. Toeta ettevõtmist annetusega, ostes 2€ osaluskleepsu, ning eriti toeta enda osalusega paraadis, et meie hulk oleks piisavalt suur, et ületada hetkeline valitsev maailmarekord!

KLEEPS_80x80mm_+3mm_bleed

KUIDAS SOORITADA MAAILMAREKORD?

Läbides tänavust Eesti mootorrattahooaja lõpetamise paraadi on võimalus osaleda maailmarekordipüstitusel. Üheskoos püüame ületada kõige pikema mootorrataste paraadi maailmarekordit. Selleks, et kõik oleks ametlik ning eesmärgi saavutamine kindlamast kindlaim, siis palume olla tähelepanelik ning lisaks liikluseeskirjadele meeles pidada ka järgmisi punkte:

  1. Ole kindel, et Sinu poolt juhitav sõiduk on mootorratas(ATV, quad, three-wheeler jms ei kuulu mootorratta kategooriasse)
  2. Veendu, et Sinu sõiduk on kantud sõidukiregistrisse, on kehtiva ülevaatusega ning paigaldatud peab olema ka numbrimärk. 
  3. Lähenedes stardiväravale Haapsalu maanteel palume hoo maha võtta, et sõitjatel oleks võimalus turvaliselt ühte ritta võtta. (Soovitatav sõidukiirus 15-20km/h)
  4. Jälgi teemärgistust ja liiklusmärke, et maailmarekordipüstitus oleks võimalikult turvaline ning täpne. Soovitatav sõidukiirus rekordisooritamisel on 40km/h.
  5. Pärast stardikoridori läbimist ei tohi kahe mootorratta vahe olla suurem kui 5m või enam kui 2 mootorratta pikkus. Palume olla tähelepanelikud ning sõita võimalikult lähedal, ent piisavalt turvalisel kaugusel, et mitte takistada teise mootorratturi sõitu. 
  6. Pärast finiš joone läbimist on Sinu sooritus lõppenud ning edasi võib liikuda taas kahes reas. 
  7. Tee endale pai, 

NB! Kui Sul on soov osaleda paraadis aga maailmarekordiks pole vastavat sõidukit või häirib Sind mõni muu kriteerium, siis Ehitajate tee ja Haapsalu maantee ümbersõidul, vahetult enne stardikoridori, on paraadi ametlik lõpp. Selleks, et mitte häirida rekordisooritajaid ja lõpetada paraad turvaliselt,  palume jälgida liikluskorraldajate juhendamist ning liiklusmärke!

MOTOPÄEV

  • null

    JAREK KASAR

AFTERPARTY

Ennenägematu energiaga ametlik pärastpidu leiab aset Club Wildcards, algusega 20:00, kus muuhulgas pöörasele valgusshowle ja üllatusesinejatele astuvad üles ka Jarek Kasar ja iseloomuga Pantomiimid.

Peo ametliku osa saadavad öösse ja tantsutavad kuni hommikuni alati DJ HOTCENTRON ning hullud paugutajad VIIK Ⅰ DD.

Club Wildcards asub Allika 2, Pärnu

UUDISED

TOETA

Saaja: Ühinenud Mootorratturid MTÜ
Konto: EE591010220230805227

KONTAKT

E-post: emha@mootorratturid.ee
Telefon: +372 5605 7730
Pressipakk
WILDCARDS_ESTONIA_1500x1500
Made_With_Love_By_WEEB_SININE